Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Paparazzi przyłapali Meghan Markle i księcia Harry’ego w intymnej sytuacji! To ich pierwsze wspólne zdjęcia. Zrobiło się gorąco

Meghan Markle i książę Harry całują się


Meghan Markle i książę Harry przyłapani na czułościach

Książę Harry i jego dziewczyna, amerykańska aktorka Meghan Markle wyglądali na bardzo zakochanych i bardzo zajętych sobą, gdy w sobotę jeden z fotografów przyłapał ich na ekskluzywnym meczu polo. Para nie szczędziła sobie czułości, choć najwyraźniej starali się nie okazywać jej zbyt ostentacyjnie. Ukryci za samochodem, wymienili uścisk i kilka słów.

Harry i książę William wzięli udział w Audi Polo Challenge w Ascot w hrabstwie Berkshire. Jest to coroczny, charytatywny mecz polo, w którym bracia regularnie biorą udział. Według portalu, Meghan i młodszy wnuk Elżbiety II zostali przyłapani na „gorącym uczynku”, gdy książę odszedł na bok, by porozmawiać z ukochaną. Ta miała zachęcać go do gry, by razem z Williamem poprowadzili drużynę do zwycięstwa.

Była to pierwsza publiczna impreza, na której para pojawiła się oficjalnie razem. Meghan, w ciemnych okularach, kibicowała swojemu chłopakowi z trybun, gdy razem z Williamem zdobywali kolejne punkty.

Po doniesieniach mówiących o błogosławieństwie udzielonym parze przez Elżbietę II, plotki o zaręczynach Harry’ego i Markle zaczynają brzmieć coraz bardziej prawdopodobnie.

Czy wy też słyszycie już kościelne dzwony?

Zobacz: Tego jeszcze nie było! Królowa Elżbieta zabrała głos w sprawie ślubu Pippy Middleton! Poszło o…

Meghan Markle i książę Harry na Audi Polo Challange 2017

Meghan Markle i książę Harry na Audi Polo Challange 2017

Meghan Markle całuje się z księciem Harrym

Meghan Markle całuje się z księciem Harrym

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×