Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Małgorzata Rozenek to prawdziwa księżniczka! Ma swoją panią do brudnych spraw! Oto ONA! [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek, psie kupy


Małgorzata Rozenek nie sprząta kupek po swoim piesku

Małgorzata Rozenek jest ostatnio bardzo zajęta. Praca, dom, dzieci i jeszcze mąż i pies. Masa obowiązków! Jednak przedsiębiorcza i zaradna Małgorzata doskonale wie jak ułatwić sobie życie. Perfekcyjna pani domu znakomicie panuje nad logistyka swojego domostwa i nie musi się martwić przyziemnymi obowiązkami domowymi. Zatrudniła bowiem zaufaną gosposię, która ugotuje pyszny obiad, posprząta luksusową willę, ale nawet posprząta kupy po pupilach gwiazdy.

Małgorzata Rozenek od siedmiu tygodni nie była widziana na czerwonym dywanie. Jednak pragniemy uspokoić jej fanów! Rozenek, jak sama mówi swoim znajomym, ma obecnie nadmiar obowiązków i nie ma na nic czasu. Jak wiemy Małgorzata z Radosławem pracują z granicą nad nowym programem. Oprócz programu Rozenek ma za sobą trzy ogromne sesje zdjęciowe i dwie imponujące kampanie reklamowe. Zatem jej grafik jest wypełniony po brzegi. Niestety odbija się to nie tylko na jej salonowej absencji, ale i na ukochanych pieskach.

Ostatnio Małgorzata srogo zraniła uczucia słodkich Sisi i Lili. Choć piękne czworonogi łaknęły spaceru ze swoją panią, ona jedynie je pogłaskała w przelocie i popędziła do pracy. Na szczęście wynajęta gosposia poświęca im więcej uwagi. Pogłaszcze, pobawi się i posprząta kupki.

Taka perfekcyjna pomoc domowa to skarb!

Tylko Małgorzata Rozenek potrafi nosić kurtkę z sieciówki jak dzieło wielkiego projektanta! Wiemy gdzie ją kupić i ile kosztuje!

Radosław Majdan w nietypowy sposób przywitał o poranku dzieci Małgorzaty Rozenek! Co to była za radość!

Każdy facet powinien mówić o swojej partnerce tak, jak Radosław Majdan. Małgorzata Rozenek to prawdziwa SZCZĘŚCIARA!

Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?Komentarzy: 2


molo | 28 listopada 2017, 11:37

Zaradna prostytu…tka ! Zazdrościmy, a gdzie jej alfons?


Gość | 24 listopada 2017, 23:57

ooo, ma wózek z DUKA 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×