Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Córka Kate Moss wyrosła na piękną nastolatkę! Zabójcze spojrzenie i idealną sylwetkę odziedziczyła po matce

Lily Rose i Kate Moss


Lily Rose – jak wygląda córka Kate Moss?

Kate Moss jest jedną z najbardziej znanych supermodelek lat 90. Była też muzą projektantów i „IT girl” – dziewczyną, kórą znali wszyscy i każdy chciał być albo nią albo z nią. W 2006 roku wystąpiła w nasyconej erotyzmem reklamie bielizny Agent Provocateur, którą wyreżyserował Mike Figgis. Reklama została ocenzurowana przez telewizje w USA.

Kate spotykała się w latach 1994-1998 z aktorem Johnnym Deppem, który miał być jej największą miłością. Związek jednak rozpadł się i po kilku nieudanych relacjach modelka związała się z z dziennikarzem Jeffersonem Hackiem, z którym zaszła w ciążę i urodziła córkę Lily Rose w 2002 roku. Dziewczyna jest już nastolatką i wielu porównuje jej urodę do sławnej matki.

Lily ma dobry kontakt ze swoim ojcem. Razem razem wybrali się do Saint Tropez. Dziewczyna miała na sobie letnią sukienkę, japonki i zajadała się lodem kiedy paparazzi przyłapali ją na spacerze z Jeffersonem.

Podobna do matki?

Wow! Kate Moss została twarzą polskiej marki!

Jefferson Hack i Lila Grace w 2017 roku

Jefferson Hack i Lila Grace w 2017 roku

Kate Moss i Lily Rose we wspólnej sesji

Kate Moss i Lily Rose we wspólnej sesji

Kate Moss twarzą polskiej marki Reserved

Kate Moss ma córkę Lily RoseKomentarzy: 3


Gość | 28 lipca 2017, 07:59

podobna do ojca


sef | 28 lipca 2017, 01:15

no podobna podbna. niektórzy to się rodzą pod szczęśliwą gwiazdą, w ogole ne musi się odchudzać, stosować iqgreen czy jakoś spalać kalorie bo figurę ma idealna. eh. 🙁


Gość | 27 lipca 2017, 09:17

Znowu wcisna ja na siłę w jakąś rolę np. modelki, celebrytki czy aktorki a młoda po paru latach wyląduje na odwyku. Co jest z tymi rodzicami z szołbizu. Czy dzieciaki nie mogą być np. dentystą. Musza pokazywać mordę w prasie.


Dodaj komentarz
×