Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Ciężarna księżna Kate w uroczej stylizacji szaleje z kijem hokejowym w mroźnej Szwecji! Czy to nie ryzykowne w jej stanie?

Księżna Kate w Szwecji


Ciężarna księżna Kate gra w hokeja w Szwecji

Księżna Kate i książę William ruszyli w czterodniową wycieczkę po Szwecji i Norwegii Pierwszym przystankiem pary na skandynawskiej trasie jest Szwecja. Podczas pobytu w Sztokholmie, Brytyjczycy postanowili stawić czoła grze w hokeja, z zamiłowania do którego słynie północny kraj. Kate i William odwiedzili w tym celu lodowisko na świeżym powietrzu w centrum miasta.

Ciężarna księżna miała na sobie czarny płaszcz Burberry, dopasowane dżinsy, sweter szwedzkiego projektanta Fjallravena i uroczą czapkę z pomponem. Z kolei William wystąpił w wersji „warm casual”, czyli ciemnej puchowej kurtce, grafitowych spodniach i czapce podobnej do czapki żony.

Internauci zarzucili Kate lekkomyślność. Przypomnijmy, że księżna jest w trzecim trymestrze ciąży, dlatego wchodząc na lodowisko sporo ryzykowała. Na szczęście Kate stąpała w butach, po rozłożonym specjalnie dla niej czerwonym dywanie.

Roześmiani małżonkowie próbowali swoich sił w hokeju, a potem cierpliwie pozowali do zdjęć. Następnym punktem programu była wizyta w muzeum Nobla.

Księżna Kate już nie ukrywa swojego ciążowego brzuszka! Wręcz odwrotnie, jej niebieski luksusowy płaszczyk znakomicie go wyeksponował!

Królową Elżbietę II nieźle poniosło. Tylko przy niej księżna Kate ma zakaz noszenia jednego rodzaju butów

Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 1


Gość | 30 stycznia 2018, 17:04

Czerkawski przecież też grał na czerwonym dywaniki i bez łyżew.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×