Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Ciężarna księżna Kate pokazała się w sportowym dresie! Żadna poprzednia kreacja tak pięknie nie podkreśliła jej brzuszka!

Księżna Kate w dresie w ciąży


Księżna Kate pokazała się w dresie

Księżna Kate słynie z nienagannych stylizacji, jej sukienki w mgnieniu oka znikają ze sklepów, a ona sama jest uznawana za ikonę stylu. Ostatnio jednak ciężarna Kate zaskoczyła wszystkich! W takim wydaniu księżnej Kate jeszcze nikt nie widział! Żona księcia Williama odwiedziła Lawn Tennis Association, stowarzyszenie, którego jest patronem. Uwagę zwracała oczywiście stylizacja księżnej, która tym razem zaprezentowała się w sportowym dresie!

Znana z elegancji księżna pierwszy raz publicznie pokazała się w dresie, w takim stroju nikt jeszcze jej nie widział – miała na sobie czarną bluzę, czarne spodnie z białymi lampasami, które są hitem tego sezonu, do tego dobrała białe sportowe buty. Nie zabrakło jednak eleganckiego akcentu, którego dodał kołnierzyk białej polówki, który wystawał z jej bluzy.

Jak się okazało księżna Kate nawet w dresach wygląda stylowo. Kate urodzi w kwietniu, wszyscy zatem wypatrują u niej ciążowych krągłości, które dopiero powoli zaczynają się pojawiać! Chociaż brzuszek jest coraz bardziej widoczny, to dość szczupła sylwetka żony Williama nadal budzi kontrowersje wśród jej fanów.

Czy rzeczywiście księżna Kate powinna się bardziej zaokrąglić?

Księżna Kate opowiedziała o swoich problemach i zaimponowała Brytyjkom na miarę księżnej Diany!

Księżna Kate wstrzyknęła sobie botoks! Wiemy gdzie! Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości!

Księżna Kate nie będzie miała więcej dzieci?! Co się stało?

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 1


Gość | 1 listopada 2017, 13:38

Normalne jak w ciazy to i brzuch bedzie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×