Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Dla podróżujących to musiał być szok! Stylowa królowa Elżbieta II przyłapana w podróży… pociągiem!

Królowa Elżbieta II podróżuje pociągiem


Królowa Elżbieta II pojechała do Sandringham pociągiem

Jak podróżuje królowa angielska? Wiadomo nie od dziś, że królowa Elżbieta II ma na swoje wezwanie armię lokajów, służek, doradców, stajennych, myśliwych – czego tylko nie zapragniecie. Do niedawna sama prowadziła jeszcze samochód i szczyciła się tym, że jest niezależna, a na polowaniach zawsze siedziała za kółkiem. Sędziwy wiek robi jednak swoje i Elżbieta musi dostosować się do możliwości swojego organizmu, co nie oznacza jednak,  że bezmyślnie trwoni pieniądze na prywatne samoloty i szoferów!

Na święta do Norfolk, w którym znajduje się królewskie Sandringham, królowa wraz ze swoim mężem księciem Filipem wybrała się pociągiem! Fotograf przyłapał ją na stacji Kings Lynn w Norfolk w dniu, w którym rozpoczęły się jej tradycyjne, świąteczne „wakacje”

Nie jest to pierwszy raz gdy królowa Elżbieta II udowadnia, że rozsądnie podchodzi do kwestii pieniędzy i korzystania z należnych jej przywilejów. Zawsze wykazywała się w tym względzie godną pochwały powściągliwością i zyskała tym ogromny szacunek wśród poddanych.

Nie wspominając o tym, co musicie przyznać: ten fioletowy komplet został stworzony do podróży pociągiem przez angielskie bezdroża!

W rodzinie królewskiej stanęła bardzo skromna choinka, ale nie to jest najdziwniejsze. Królowa Elżbieta II zaskoczyła czymś jeszcze! To tak można?

Gorące fotki Meghan Markle trafiły do sieci! Królowa Elżbieta II dostanie zawału jak to zobaczy!

Królowa Elżbieta II skończyła z super prezentami dla pracowników! Przerwała wieloletnią tradycję i w tym roku wręczyła tylko…

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 3


Gość; VIP | 7 stycznia 2018, 16:56

INTERESUJE SIE ANGIELSKA RODZINA KROLEWSKA.CZESTO,A RACZEJ OSTATNIO POPIERAM KSIECIA KAROLA. W PROGRAMACH KOMPUTEROWYCH SA ZDIECIA I FILMY MEGA ZAGRAZAJACE ANGLI.


Gość | 3 stycznia 2018, 09:44

Królowa od zawsze jeździła pociągiem, żadna nowość. Proponuje bardziej zgłębić zwyczaje Królowej bo jacyś niedouczeni jesteście!


Gość | 2 stycznia 2018, 21:59

Świat sie kończy.


Dodaj komentarz
×