Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Pies Kingi Rusin to mistrz drugiego planu! Od razu po wyjściu ze studia „Dzień Dobry TVN” skradł show! [WIDEO]Kinga Rusin i Piotr Kraśko wychodzą z Dzień Dobry TVN

Po weekendowej emisji programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN, uwielbiana przez telewidzów para Kinga Rusin i Piotr Kraśko opuścili studio w znakomitych humorach.

Coraz piękniejsza prezenterka, tym razem pokazała nam jak perfekcyjnie dobierać różne odcienie szarości i zestawiać je z brązem. Dziennikarka miała na sobie szary płaszczyk oraz spodnie i szal w tym samym kolorze, a także stylowe, brązowe kozaczki i torebkę. Piotr Kraśko z kolei miał na sobie granatową bluzę zestawioną z oryginalnymi, żółtymi spodniami. Obydwoje wyglądali naprawdę rewelacyjnie!

Już na pierwszy rzut oka widać, że telewizyjny duet dogaduje się ze sobą świetnie nie tylko na wizji, ale także na gruncie prywatnym. Czyżby taki układ był gwarantem sukcesu?

Zobaczcie zdjęcia i film z wyjścia Kingi, Piotra i… psa Czarka, który jest mistrzem drugiego planu, co szczególnie widać na załączonym materiale wideo 😉

Jeśli nosić beż to tylko tak jak Kinga Rusin! Gwiazda zadała szyku

Ups! Kinga Rusin niechcący wyjawiła kto dotrze do finału „Agent Gwiazdy 3”?! A to niespodzianka!

Kinga Rusin miała wypadek na stoku! „To była poważna sprawa. Miałam zmasakrowaną całą twarz” [WIDEO]

Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?Komentarzy: 1


Gość | 20 lutego 2018, 11:26

Pan Piotr też jak pies!!!!!!!!!!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×