Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wielki Mecz TVN vs WOŚP: Kinga Rusin z córką szaleją na stadionie! Iga Lis kibicowała drużynie ojca czy TVN?

Kinga Rusin i Iga Lis Wielki Mecz TVN 2017


Kinga Rusin i Iga Lis na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP 2017

Jak co roku, tuż po Balu TVN 2017  odbył się Wielki Mecz TVN 2017. 3 września na Stadionie Legii spotkały się drużyny TVN i WOŚP, by w gwiazdorskim składzie rozegrać spotkanie, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup wielofunkcyjnej karetki. Wspomagają w ten sposób Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka. 

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Izabela Janachowska, Monika Olejnik [NA ŻYWO]

Poprzedniego dnia Kinga Rusin cała na złoto olśniewała na czerwonym dywanie i wyglądała bardziej jak gwiazda filmowa z najwyższej półki, niż dziennikarka z telewizji śniadaniowej. Na trybunach podczas meczu pojawiła się zaś w skromnym czarnym sweterku w towarzystwie swojej córki, Igi Lis. Kompanii dotrzymywała im Katarzyna Sokołowska, która podczas Balu TVN zaprezentowała światu swojego przystojnego ukochanego.

Wszystko wskazuje na to, że panie świetnie bawiły się w swoim trio. Nie zabrakło uśmiechów, pozdrawiania osób z drugiego końca trybun uniesioną po królewsku dłonią czy szperania w telefonie Sokołowskiej – może chwaliła się zdjęciami z wakacji?

Rusin wyglądała na bardzo zrelaksowaną i zadowoloną, tajemnicą pozostaje jednak komu kibicowała Iga? Na murawie, w barwach drużyny WOŚP grał Tomasz Lis, ale jego skład występował przeciwko reprezentacji rodzimej stacji Kingi.

Trudne wybory, oj trudne!

Wielki mecz TVN kontra WOŚP za nami! Znamy wynik!

Kinga Rusin, Iga Lis, Katarzyna Sokołowska - Wielki Mecz TVN 2017

Kinga Rusin, Iga Lis, Katarzyna Sokołowska – Wielki Mecz TVN 2017

Iga Lis kibicowała ojcu na Wielkim Meczu 2017

Iga Lis kibicowała ojcu na Wielkim Meczu 2017

Katarzyna Sokołowska, Iga Lis i Kinga Rusin na Wielkim Meczu

Katarzyna Sokołowska, Iga Lis i Kinga Rusin na Wielkim Meczu

Kto powinien wygrać Wielki Mecz 2017?Komentarzy: 2


lelia | 3 września 2017, 23:23

Ta kinga to się wyrobiła. Widac dieta, iqgreen i treningi jej bardzo służą. No super. tak trzymać. A Inga niech bierze przykład z mamusi. 🙂


Gość | 3 września 2017, 18:05

Popieram


Dodaj komentarz
×