Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Ta gwiazda przesadziła nie tylko z opalaniem! Tak „ubrała się” na imprezę…

Kim Kardashian pokazała piersi


Kim Kardashian prawie nago na imprezie

Kim Kardashian lubi pokazywać swoje ciało i już. Uwielbia epatować nagością, odsłaniać piersi, zakładać przezroczyste tkaniny i obcisłe bieliźniane kreacje, jednak wydaje się, że tym razem celebrytka pobiła swój rekord w niepozostawianiu niczego wyobraźni. Gwiazdka reality-show wybrała się w Nowym Jorku na kolację z przyjaciółmi.

„Pomarańczowa Kim” zaprezentowała zgoła zaskakującą nawet jak na siebie stylizację: czarna elegancka marynarka, która niestety cały czas pozostawała rozpięta, a pod nią przezroczysty stanik Gucci. Do tego Kimmy dobrała atłasowe (?) legginsy i przezroczyste szpilki z kolekcji swojego męża.

Półgoła Kim w opaleniźnie w kolorze marchewki wyglądała groteskowo. Komentarze pod zdjęciami na amerykańskich portalach są tak bezlitosne, że nawet nie wypada ich cytować. Internauci drwią z celebrytki, która ostatnio oznajmiła, że już nie inspiruje się Elizabeth Taylor (to nowość!), ponieważ teraz jej ikoną stała się legenda mody i szyku – Jackie O.

Była First Lady zdaniem Kim miała wspaniały styl i to na niej chce się teraz wzorować. Zaczęła jednak nie od założenia na siebie jakichkolwiek ubrań, tylko od wydania ponad 300 tysięcy dolarów na aukcji zegarka Jackie.

Wiecie jak to jest – ktoś kto jest mądry nie musi mówić, że jest mądry, a dama nie musi mówić że jest damą…

Prawda wyszła na jaw, a fani się od niej odwracają! Kim Kardashian ma problemy

Kim Kardashian w przezroczystym staniku na imprezie

Kim Kardashian w przezroczystym staniku na imprezie

Kim Kardashian w staniku i marynarce na kolacji

Kim Kardashian w staniku i marynarce na kolacji

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 4


Gość | 22 lipca 2017, 18:41

Robicie c igły widły po by


Milena | 11 lipca 2017, 23:23

Kim to ogólnie przesadza ze swoim lookiem. Nie dość, ze wcale jej figura nie jest super to ona ją tak eksponuje. :/ Przydałoby się jej trochę ćwiczeń i jakieś iqacai może.. Koniecznie tez ktoś kto jej powie, czego lepiej nie zakładać. ;/ No ale cóż… podobno nie ważne jak mówią, wazne że w ogóle mówią…


Gość | 11 lipca 2017, 21:45

Uwielbiam ją


UkGość | 11 lipca 2017, 20:47

Wygląd prostytutki jak by szła do klijeta


Dodaj komentarz
×