Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Jeszcze niedawno te buty były szczytem obciachu. Kendall Jenner chętnie je nosi i wygląda jak milion dolarów!

Kendall Jenner dżinsy, buty w szpic


Kendall Jenner w podartych dżinsach i butach w szpic

Kendall Jenner z roztrzepanej nastolatki stała się supermodelką. Współpracuje z największymi projektantami mody, chodzi po najważniejszych wybiegach, bierze udział w wielkich kampaniach i niedawno została nominowana do nagrody „Ikony mody dekady”. Zasłużenie czy nie, Kendall jest już tam gdzie jest i jest idolką dla wielu młodych dziewczynek, które od jakiegoś czasu odtwarzają jej stylizacje.

Nie od dzisiaj wiadomo, że rodzina Kardashianów bardzo lubi lata 90. – najbardziej Kourtney, Kylie i właśnie Kendall. Bardzo często można zobaczyć siostry w stylizacjach inspirowanych strojami sprzed kilkunastu lat, takich jak chociażby spodnie z wysokim stanem. Właśnie w takich paparazzi przyłapali Kendall w Nowym Jorku.

Modelka miała na sobie jasną marynarkę, granatowy t-shirt, rozszerzane, dziurawe, jasne dżinsy z wysokim stanem, rozcięte na dole, oraz czarne botki na szpilce w ostry szpic (!). Okulary przeciwsłoneczne tez inspirowane najntisami, aczkolwiek zsunięte na czubek nosa, bo jak widać nie tylko u nas pada.

Dwie dekady temu wszyscy byliśmy trendsetterami. Piąteczka 🙂

Kim Kardashian w stylizacji na… jak to nazwiecie?

Kendall Jenner w podartych dżinsach

Kendall Jenner w podartych dżinsach

Kendall Jenner w podartych dżinsach

Kendall Jenner w podartych dżinsachKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×