Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Kate i William w Polsce: Księżna zachwyciła w kwiecistej kreacji w Gdańsku

Kate i William w Gdańsku


Kate i William w Gdańsku – zdjęcia

Książęcej wizyty dzień drugi! Kate i William nie próżnują. Wczorajszy intensywny dzień zakończył się wystawnym bankietem w Łazienkach, po którym para udała się do Belwederu, gdzie nocuje na czas pobytu w Polsce. Dzisiaj rano kontynuują swoją podróż po kraju i rano odlecieli na Pomorze. Z drobnym opóźnieniem wylądowali na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy i stamtąd ruszyli do obozu koncentracyjnego Stutthof w Sztutowie.

Dzisiaj księżna wystąpiła w letniej stylizacji, białym komplecie w kwiatowy wzór, do której dobrała beżową torebkę polskiej marki Etui Bags. Koszt kopertówek tej marki to około 270 złotych.  Kate budzi wielką sympatię zarówno dyplomantów, oficjeli, jak i zwykłych obserwatorów, podobnie zresztą jak jej mąż, który dzisiaj też zdecydował się na garnitur.

Piękny ukłon księżnej Kate w stronę Polski! Zagraniczne media zauważyły drobny detal. Jest jeszcze drugi

Rażąca wpadka Pałacu Kensington! Pomylili Polskę z… Co za błąd!

Kate i William w Polsce, przed wylotem do Gdańska

Kate i William w Polsce, przed wylotem do Gdańska

Księżna Kate w Gdańsku

Księżna Kate w Gdańsku

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 2


Gość | 18 lipca 2017, 18:34

iqacai? Serio? A poza tym wszyscy w domu?


Myszka | 18 lipca 2017, 15:35

z taką figurą to nic dziwnego, że pięknie wygląda! ja uwielbiam takie kroje sukienek, nietety po ciąży przybyło tu i tam, na szczęście powoli wracam do dawnej wagi, pomaga mi w tym mąż, który ze mną ćwiczy i iqacai, które spala mój tłuszczyk i dba o moją skórę 🙂 Jak już wrócę do dawnej wagi, to chyba sobie kupię taką podobną kieckę bo strasznie mi sie spodobała. 🙂


Dodaj komentarz
×