Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Pożegnanie Kate i Williama z Polską! Nawet piękna stylizacja księżnej nie wygrała z niesfornymi dziećmi

Kate i William wylecieli z Polski


Kate i William w Warszawie przed wylotem do Niemiec

I oto dobiegła końca wizyta książęcej pary w naszym kraju. Kate i William w Polsce spędzili dwa dni, które mieli wypełnione bardziej lub mniej oficjalnymi spotkaniami. Trzeba przyznać, że dzielnie stawili czoła napiętemu harmonogramowi. Spotkali się z Andrzejem Dudą i jego żoną Agatą, zwiedzili Gdańsk, odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego i obóz koncentracyjny w Stutthof.

Teraz para jest już w powietrzu i zmierza do Niemiec, a my mamy co wspominać. Uprzejmy książę, elegancka małżonka i dwójka przesłodkich dzieci.

Piękny ukłon księżnej Kate w stronę Polski! Zagraniczne media zauważyły drobny detal. Jest jeszcze drugi

Kate w niebieskiej sukience na cześć Niemiec

Na podróż Kate wybrała niebieską kreację Catherine Walker dopasowaną w talii i lekko rozkloszowaną. Co ciekawe,  kolor kreacji jest nieprzypadkowy – chaber to narodowy kwiat Niemiec!

Kate wybrała dla dzieci stroje w podobnej tonacji, czyli również w odcieniach błękitu, a William jak zwykle dystyngowany garnitur z krawatem pod kolor stylizacji żony.

Chociaż Kate wyglądała pięknie, na lotnisku szoł skradli książę George i księżniczka Charlotte – on znowu strzelał fochy, a ona potknęła się na czerwonym dywanie.

Tak Andrzej Duda z Agatą pożegnali Kate i Williama. Pierwsza Dama w niczym nie ustępowała stylizacją księżnej

Rażąca wpadka Pałacu Kensington! Pomylili Polskę z… Co za błąd!

Kate i William żegnają się z Warszawą

Kate i William żegnają się z Warszawą

Dzieci Kate i Williama w Warszawie

Dzieci Kate i Williama w Warszawie

Kate i William na śniadaniu z Agatą i Andrzejem Dudą

Kate i William na śniadaniu z Agatą i Andrzejem Dudą

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 4


Arianna | 20 lipca 2017, 10:26

Ludzie czy Wy musicie hejtować wszystko i wszystkich?! Totalna żenada…Dzieci różnie się zachowują ponieważ mają do tego prawo,nawet te z rodziny królewskiej. One mimo wszystko były bardzo grzeczne. Ogólnie sympatyczna rodzina. Pozdrawiam…


Gość | 20 lipca 2017, 09:27

Czy WY jesteście nienormalni tak oceniać i krytykować małe dzieci!? Dodam MAŁE DZIECI mają prawo być zawstydzone, znudzone i niezadowolone zwłaszcza w TAKICH SYTUACJACH! A one wręcz przeciwnie były BARDZO GRZECZNE!


Krysia | 20 lipca 2017, 00:15

Bardzo miło siena ksiąeca prre patrzyło .Ona elegancka usmiechnieta i bardzo piekna zarazem dziewczeca. Odczepcie ie ludziska to naprawde nie przystoi tak ciagle szczuc sie nawzajem.


Gość | 19 lipca 2017, 13:17

Widać że Charlotta jest bardzo grzeczną dziewczynką


Dodaj komentarz
×