Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Justyna Steczkowska bezwzględna wobec paparazzi! Najpierw ich nagrała, a potem wezwała policję! Mamy zdjęcia

Justyna Steczkowska przerwała koncert


Justyna Steczkowska wezwała policję po koncercie

Nie od dziś wiadomo, że prywatność dla Justyny Steczkowskiej jest sprawą niemalże świętą. Artystka uwielbia mieć kontrolę nad tym, co trafia do sieci. Jeśli dzieli się fotografiami ilustrującymi jej życie prywatne, to robi to na własnych warunkach, najczęściej publikując je na swoich profilach w serwisach społecznościowych.

Niestety kilka dni temu doszło do bardzo przykrego incydentu, który zakończył się interwencją policji. Plotek relacjonuje, że Steczkowska była wściekła na paparazzi, którzy zrobili jej zdjęcia po występie w Zakopanem, co skończyło się telefonem na policję.

Każdy z nas potrzebuje chociaż odrobiny prywatności, bez względu na to, jaki wykonuje zawód. Wiele razy powracam do myśli, by dać sobie spokój z show-biznesnem – powiedziała jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Na zdjęciach, które zostały wykonane Justynie, widać że atmosfera była napięta, a artystka mocno zdenerwowana. Najpierw na własną rękę próbowała nagrać fotoreporterów swoim telefonem komórkowym, gdy to nie poskutkowało, zadzwoniła ponad numer 997. Steczkowską na miejscu wspierali najbliżsi – prawdopodobnie towarzyszący jej współpracownicy.

Po przyjeździe policjantów piosenkarka pokazała nagranie jako dowód wytłumaczenia nieprzyjemnej sytuacji. Należy jednak zaznaczyć, że zdjęcia zostały wykonane po koncercie, który jest częścią pracy Steczkowskiej. Czy w tej sytuacji interwencja policjantów była niezbędna, a może po prostu paparazzi nie uszanowali próśb zmęczonej występem Justyny?

Zadziwiający finał rozstania Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego!

Co dalej z małżeństwem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego? Jest decyzja pary

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski nie cieszą się z nadchodzących świąt?! A miało być już tak cudownie…

Czy Justyna Steczkowska ma dobry styl ubierania?Komentarzy: 5


Gość | 4 lutego 2018, 00:10

To Daniel W.!!!


Gość | 8 stycznia 2018, 15:40

a może odbija gwoazdeczce?


Margita | 6 stycznia 2018, 19:59

Każdy ma prawo do prywatności. Skoro ja śledzili i robili zdjęcia z ukrycia to miała prawo się zdenerwować, tym bardziej, że akurat jej nie zależy zbytnio na uwadze mediów. OD lat wydaje płyty, bardzo dużo koncertuje i to biletowane trasy koncertowe, więc nie jest jej potrzebna ustawka czy jakieś pierdoły w necie.


MARTA | 6 stycznia 2018, 19:56

A co w tym dziwnego, ze o koncercie chce mieć spokój??? Każdy po swojej pracy, chce mieć odrobinę czasu dla siebie i swojej prywatności… Steczkowska gra bardzo dużo koncertów, sprzedaje wielkie hale koncertowe w całej Polsce. Każdy z koncertów to wyjątkowe show i widowisko na skalę światową. Kto nie był na koncercie to polecam się wybrać.


Gość | 6 stycznia 2018, 15:57

Dziećmi się zajmij babo.


Dodaj komentarz
×