Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Seksowna Joanna Krupa w imponującym rozkroku doprowadza nieznajomego mężczyznę do szaleństwa! Ależ ona jest wygimnastykowana!

Joanna Krupa złapana za nogę


Joanna Krupa kusi swoją nogą nieznajomego kierowcę

Joanna Krupa  bez wątpienia jest najseksowniejszą gwiazda TVN. Od czasu gdy wystąpiła w popularnym show Top model, stała się rozpoznawalna i bardzo popularna. Boska Joanna zawsze budzi podziw i wyrazy uwielbienia wśród swoich fanów i fotoreporterów. Seksowna modelka lubi droczyć się z mediami, doskonale zdaje sobie sprawę, że jest piękna i jej seksowne zdjęcia, które regularnie zamieszcza na Instagramie, nie pozostaną niezauważone. Początkowo jej roznegliżowane fotki wzbudzały pewne wątpliwości:

Czy Joanna ma na sobie bieliznę, czy nie przesadza?

Z czasem jednak Joanna udowodniła, że jej pewność siebie to podstawa seksapilu. Krupa często powtarza w wywiadach, że nie ma się czego wstydzić, cieszy się swoim wyglądem, jest modelką, a ciało w świetnej formie to podstawa jej zawodu, ale kobiety powinny dbać o siebie i jednocześnie zrezygnować z kompleksów, bo… zwyczajnie szkoda na to czasu.

Joanna oczywiście nie może opędzić się od adoratorów, prawie każdy mężczyzna marzy aby ją poznać, dotknąć i może porozmawiać. Ostatnio paparazzi przyłapało zmysłową Joasię, która z wrodzonym urokiem uwodziła przypadkowo napotkanego kierowcę. Wystarczyła jej do tego jedna noga! Nikt tak jak ona, nie potrafi nogą oczarować mężczyzny.

Sami zobaczcie co ona wyprawiała 🙂

Nieziemsko seksowna Joanna Krupa rozwaliła system! Jej kostium na meksykański Halloween zwala z nóg! To prawdziwa gorączka sobotniej nocy!

 

Rozstanie Joanny Krupy z jej menadżerką Małgorzatą Leitner może skończyć się w sądzie! Sprawa jest poważna!

 

Joanna krupa zachwyca się… Kingą Rusin: „Mój idol and hero”

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 1


Gość | 4 listopada 2017, 08:56

Nie ma się czym chwalić… wygląda jak tirówka nagabująca nowego klienta. Oblech w aucie ma radochę. A redaktor artykułu za newsa 3 ż minusem…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×