Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Jennifer Lopez w okularach korekcyjnych z ukochanym pomyka po ulicach Los Angeles! Jak zawsze ocieka seksem!

Jennifer Lopez


Jennifer Lopez z ukochanym na ulicy Kalifornii

Jennifer Lopez wreszcie odnalazła miłość swojego życia. Latynoska piękność jest do szaleństwa zakochana w 42 letnim byłym sportowcu – Alexie  Rodriguezie. Para nie odstępuje się na krok. J.L0. zabiera Alexa ze sobą na wszystkie spotkania i wywiady. Tak było kilka dni temu gdy J.Lo. została zaproszona do programu Jimmy Kimmel Live.

Oczywiście J.Lo nie poszła sama, w drodze towarzyszył jej ukochany Alex. Kochankowie wzbudzili ogromne poruszenie pojawiając się razem na ulicy. Ona jak zawsze wystylizowana i seksowna, on męski i przystojny.

J.Lo oszalała na punkcie Alexa do tego stopnia, że kupiła okazały dom w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles – Bel Air. Kosztował ją tylko 40 milionów dolarów. W rezydencji, jest siedem sypialni i trzynaście łazienek, zatem taki metraż dla gwiazdy wychowującej samotnie dwójkę dzieci jest idealny.

Jennifer Lopez kupiła ten dom, gdyż chce zamieszkać w nim z ukochanym Aleksem Rodriguezem i jego dwiema córkami. Lopez, która ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, twierdzi, że dopiero teraz znalazła ideał mężczyzny.

Pierwszy raz jestem w udanym związku – wyznała. – Miałam fajnych facetów, ale z żadnym się tak nie uzupełniałam jak z Aleksem. Otaczamy się bezinteresowną miłością. To piękne i zdrowe!.

Czyżby już zdecydowała się na czwarty ślub?

Seksualna bomba! Ociekająca zmysłowością Jennifer Lopez w gorącej sesji w bikini! Te foty podniosą słupki termometrów!

Jennifer Lopez z chłopakiem

Jennifer Lopez z chłopakiem

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×