Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Jennifer Lopez ostro podpadła swoim fanom! Tym razem przesadziła?

Jennifer Lopez w futrze


Jennifer Lopez w naturalnym futrze z szynszyli

Jennifer Lopez od zawsze miała etykietkę divy. Chociaż lubi podkreślać w wywiadach, że dorastała w biednej dzielnicy Nowego Jorku i zawsze będzie „Jenny from the block”, to  jej upodobanie do biżuterii, luksusowych samolotów, apartamentów i strojów było wszystkim świetnie znane.

48-letnia Jenifer Lopez nawet w zwykłych jeansach wygląda jak demon seksu! I jeszcze ten imponujący dekolt!

O ile rozumiemy chęć posiadania wygodnych środków lokomocji czy świecących błyskotek, o tyle konieczność posiadania prawdziwego futra jest dla nas niezrozumiała. Na całym świecie trend noszenia prawdziwych futer odchodzi do lamusa, coraz więcej celebrytek zamienia prawdziwe na sztuczne, które są nie do rozróżnienia, ale są takie gwiazdy jak J.Lo czy Kardashiany, które po prostu muszą mieć naturalne futra.

W jednym z (nie)swoich futer piosenkarkę na planie nowego teledysku przyłapali paparazzi. Bardzo mocno wystylizowana i odmłodzona ubraniami Jennifer miała na sobie czarną skórzaną spódnicę za kolano, odsłaniający brzuch t-hshirt Guess, dużo złotej biżuterii, włosy spięte wysoko w koński ogon i oczywiście biało-czarne futro z szynszyli.

Powinna być z siebie zadowolona?

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z morderczego treningu! Jest w samym staniku, a jej osobisty trener nie może się skupić!

Jennifer Lopez w naturalnym futrze z szynszyli

Jennifer Lopez w naturalnym futrze z szynszyli

Jennifer Lopez w naturalnym futrze z szynszyli

Jennifer Lopez w naturalnym futrze z szynszyliKomentarzy: 2


Gość | 17 września 2017, 09:06

No i dobrze że ubiera prawdziwe futra, peta( propagatorzy veganizmu) nie zrobili jej wody z mózgu


Gość | 4 września 2017, 17:02

Starej babie odbija,


Dodaj komentarz
×