Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Ivanka Trump oddała hołd pomordowanym w czasie II wojny światowej Żydom. Internauci dopatrzyli się wpadki [WIDEO]

Ivanka Trump w Muzeum żydów Polskich


Ivanka Trump w Polsce – kreacja

Wizyta Donalda Trumpa jak na razie przebiega bez żadnych komplikacji. Prezydent Stanów Zjednoczonych spotkał się z Andrzejem Dudą i przedstawicielami państw Trójmorza. Jego żona, Melania Trump w towarzystwie Pierwszej Damy Agaty Dudy napiła się kawy w Belwederze, a później udała do Centrum Nauki Kopernik, by poprowadzić warsztaty z dziećmi. Co w tym czasie porabia Ivanka Trump?

Melania Trump na spotkaniu z Agatą Dudą. Góra kreacji skromna, za to dół… Pierwszy pojedynek na stylizacje za nami! [FOTO + WIDEO]

Córka prezydenta udała się na wycieczkę po Warszawie. Odwiedziła Muzeum Żydów Polskich, które dla Polaków i dla niej samej jest istotnym miejscem – Ivanka ze względu na swojego męża, Jareda Kushnera, przeszła na judaizm.

Jared jest potomkiem polskich Żydów, którzy zbiegli do Stanów Zjednoczonych w czasie wojny. Nic więc dziwnego, że córka Trumpa chciała złożyć hołd pomordowanym w czasie II wojny światowej Żydom.

Na spacer po Warszawie Ivanka, która stylem i wyczuciem mody dorównuje Melanii Trump, wybrała błękitną sukienkę z białe róże. Kreacja podkreślała jej szczupłą sylwetkę i długie nogi, a falbanka dodawała stylizacji dziewczęcego akcentu – taki look bardzo jej pasuje, ale w internecie pojawiły się głosy, że Pierwsza Córka popełniła faux pas. Chodzi o długość sukienki, którą ma na sobie. Internauci uważają, że oddawanie hołdu poległym w tak krótkiej kreacji nie jest zbyt taktowne.

Nam wydaje się, że jest to trochę przesadzona krytyka – Ivanka prezentowała się bardzo elegancko w swojej kreacji i w żaden sposób nie uchybiła pamięci poległych.

Ivanka Trump z mężem w ważnym miejscu w Warszawie! Wiemy, co zobaczy. Zamieściła też pierwszy tweet o Polsce

Ivanka Trump w Polsce. Odwiedziła Muzeum Żydów Polskich POLiN

Ivanka Trump w Polsce. Odwiedziła Muzeum Żydów Polskich POLiN

Ivanka Trump z mężem w Polsce na lotnisku w Warszawie

Ivanka Trump z mężem w Polsce na lotnisku w Warszawie

Melania Trump czy Ivanka Trump? Która ma lepszy styl?Komentarzy: 1


paulina | 6 lipca 2017, 20:26

Czepiają się bo przecież polacy muszą się zepić wszystkiego! jak dla mnie wygląda super. mega figura. może i ja niedługo tak będę wyglądać w końcu stosuję iqacai, jestem na diecie więc musi się udać walka o lepszą mnie. ;p a ivanka wyglądała bardzo schludnie i elegancko. za krótka by była jakby sięgała przed kolano…


Dodaj komentarz
×