Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

68-letnia Ivana Trump wymieniła Donalda Trumpa na seksownego Włocha! Jej czwarty mąż to gwiazda kina!

Ivana Trump z czwartym mężem


Ivana Trump i Rossano Rubicondi na spacerze

Ivana Trump – 68-letnia, pławiąca się w luksusie była żona Donalda Trumpa uchodzi za bardzo kochliwa kobietę sukcesu. Miała czterech mężów i wszystko na to wskazuje, ze na tym nie zaprzestanie. Ostatnie małżeństwo Ivany Trump z włoskim aktorem Rossanem Rubicondim trwało tylko rok. Krócej niż sam rozwód, który trwał dwa lata. Niestety, mąż numer cztery nie był w stanie sprostać wymaganiom pani Trump. Zapewnić jej życia na odpowiednim poziomie. Jak zresztą jego poprzednik – włoski biznesmen Riccardo Mazzucchelli.

Trudno jednak znaleźć odpowiedniego kandydata, który dziś mógłby zaimponować Ivanie. W wieku 68 lat pani Trump wygląda jak milion dolarów. Jej twarz jest gładka jak pupka niemowlaka – to nic, że do granic możliwości nabotoksowana i pokryta kilkuwarstwowym makijażem. Na wysportowane ciało Ivana najchętniej narzuca cętkowane lub haftowane złotem suknie. Gdy jest chłodniej, okrywa się drogocennymi futrami. I obwiesza złotą biżuterią. Do tego obowiązkowo wysoki tapir rodem z „Dynastii”, który stał się znakiem firmowym Ivany. Ale i w bikini pani Trump prezentuje się całkiem nieźle. Żadnych zwisów, nawisów, zbędnych zaokrągleń, co – jak twierdzi – zawdzięcza wizytom na siłowni.

Nie gorzej wygląda stan jej konta. Ivana jest współwłaścicielką kilku firm należących do byłego męża Donalda, posiadaczką akcji dobrze notowanych spółek oraz wielu stylowych posiadłości: apartamentów w Nowym Jorku i Londynie, pięciu stuletnich chat w St. Tropez, domów na Słowacji, w Czechach oraz w Miami. Najchętniej gości jednak prasę w urządzonej w hiszpańskim stylu Concha Marina, gdzie w komnatach wyłożonych marmurami i alabastrem zgromadziła zabytkowe meble, dywany i precjoza z najdalszych zakątków świata. Nie mówiąc o tonach biżuterii, futer i ubrań w cętki, za którymi przepada. I choć może wygląda na blondynkę z dowcipów, potrafi liczyć jak bankowiec.

Trudno powiedzieć, ile wynosi mój majątek, bo jego wartość rośnie codziennie – mówi z rozbrajającym uśmiechem.

Być może zagadkę tę rozwikła jej były czwarty mąż przystojny włoski aktor – Rossano Rubicondi, z którym pani Trump dumnie paradowała ulicami Nowego Jorku, w czerwonym seksownym garniturze. Jej Włoch na pierwszy rzut oka wydaje się być nadal w swojej muzie do szaleństwa zakochany.

Sami zobaczcie jaka piękna z nich para.

To prawdziwy skandal w Białym Domu! Melania Trump nie jest Pierwszą Damą!

To prawdziwy skandal w Białym Domu! Melania Trump nie jest Pierwszą Damą!

Ivana Trump wyciąga publicznie brudy Kim Kardashian! „Nic gorszego niż bogate, rozpuszczone bachory”

Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×