Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Gwiazdy w sobotnich śniadaniówkach: Joanna Krupa, Tamara Arciuch, Macademian Girl, Anna Karwan

gwiazdy


Gwiazdy w Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na Śniadanie

Telewizje śniadaniowe, szczególnie te sobotnie, dla wielu widzów są równie ważne, jak śniadanie czy pierwsza kawa. Poranny program często zastępuje przegląd prasy, ostrzega przed deszczem, pozwala posmakować wielkiego świata. Zatem śniadaniówki poruszają tematy błahe i ważkie, niepoważne i tragiczne. A wszystko to w lekkim tonie, w nieformalnej konwencji i telegraficznym skrócie.

To będzie HIT! Fryzury na lato z „Pytania na śniadanie” jeszcze lepsze od sylwestrowego makijażu!

 

Zaproszeni do studia eksperci pokażą nam modne fryzury, wytłumaczą jak karmić kota, jaki wybrać materac i co ugotować na obiad… Konkurencyjne Pytanie na śniadanie oraz Dzień dobry TVN walcząc o oglądalność prześcigają się zapraszając popularne gwiazdy, bo to one najbardziej przyciągają przed telewizory setki tysięcy osób. Dziś widzowie nie mogli narzekać na brak dobrego towarzystwa. Mimo sezonu wakacyjnego w na kanapach studyjnych w TVN i TVP pojawiło się sporo znamienitych gwiazd show biznesu.

Sobotnie programy śniadaniowe uświetniły gwiazdy: Joanna Krupa, Tamara Arciuch, Macademian Girl, Bartek Kasprzykowski, Anna Karwan, Maja Włoszczowska, Magdalena Antosiewicz.

Naszym zdaniem zdecydowaną faworytką była dziś Joanna Krupa, która mimo wczesnej pory prezentowała się zjawiskowo. Nic więc dziwnego, że to ona przyciągała największe zainteresowanie paparazzi.

Zapraszamy do naszej galerii, zobaczycie w niej wszystkie gwiazdy.

„Dzień Dobry TVN” znika z anteny! Wiemy co zajmie jego miejsce

scena z: Joanna Krupa, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Krupa i Justyna Bulińska (stylistka gwiazdy)

scena z: Joanna Krupa, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Krupa

scena z: Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch, fot. Podlewski/AKPA

Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch

Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN – który program wolisz?Komentarzy: 1


Gość | 16 lipca 2017, 00:56

Arciuch wyglada na pierwszym zdjeciu staro jak by miala z 50 na twarzy brzydkie nogi a maz klopsik pobiegac by sie przydalo.


Dodaj komentarz
×