Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

42-letnia Ciężarna Eva Longoria pięknieje w oczach! Dumnie eksponuje swój brzuch, który jest już bardzo widoczny!

Eva Longoria na spacerze w ciąży


Eva Longoria w ciąży na spacerze

Ciąża Evy Longorii to zdecydowanie jeden z najjaśniejszych punktów na mapie wydarzeń 2017 roku. Gwiazda, która powoli traciła już nadzieję na poczęcie dziecka spodziewa się pierwszego potomka i nie mogłaby wyglądać piękniej niż teraz, gdy z zaokrąglonym brzuszkiem dumnie spaceruje ulicami. Ojcem dziecka jest małżonek Longorii, Jose Baston, któremu gwiazda powiedziała sakramentalne „tak” w 2016 roku.

Eva jest już w czwartym miesiącu, a noszonego pod sercem syna przywita w okolicach maja 2018 roku. Przed nią jeszcze 5 miesięcy tego wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju czasu, który dla każdej kobiety w ciąży jest doprawdy bezcenny. Nic dziwnego, że aktorka znana z hitowych Gotowych na wszystko jest taka radosna. Uśmiech nie schodził jej z twarzy podczas spaceru z przyjaciółką, na który wybrała się w słoneczne popołudnie.

Czarna, luźna kreacja którą wybrała na tę okazję nie jest już w stanie kompletnie zamaskować powiększającego się brzuszka, który nieśmiało odznacza się na miękkim materiale. Jeszcze kilka tygodni i nie będzie mogła go zamaskować w żaden sposób.

Prawda, że wygląda cudownie?

Ciężarna 42 letnia Eva Longoria zdradziła płeć swojego dziecka! Wiemy również w którym jest miesiącu ciąży!

Ciężarna Eva Longoria pochwaliła się wspaniałą świąteczną fotką ze swojej willi! Jej brzuszek jest już wręcz ogromny

Ciężarna Eva Longoria na świątecznym spacerze z ukochanym! Wyglądają na szczęśliwych?

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×