Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Druga stylizacja Evy Longorii w Polsce. Tak gwiazda Hollywood szalała na zakupach w centrum handlowym w Poznaniu. Spotkała się z polskimi gwiazdami!

Eva Longoria w Poznaniu


Eva Longoria w szale zakupów w CH w Poznaniu

Dziś Eva Longoria przyleciała do Polski i, jak się moglismy spodziewać, natychmiast zrobiła ogromną furorę. Gwiazda znana z serialu Gotowe na wszystko promuje nowe centrum handlowe w Poznaniu.

Na początku Longoria wzięła udział w konferencji prasowej, a następnie wybrała się na zakupy w obecności całej armii fotoreporterów. Eva odwiedziła butiki polskich projektantów i zamieniła z nimi kilka zdań. Amerykańska piękność spotkała się m.in. z duetem Bizuu, Łukaszem Jemiołem, Martą Boliglovą i Mateuszem Motyczyńskim z Lilou. Z shoppingu wróciła z wieloma torbami, które nieśli jej asystenci.

Eva rozsyłała uśmiechy. Zanim buszowała po sklepach odpowiedziała na kilka pytań Magdy Mołek. Jako drugą stylizację wybrała czarny komplet – rurki, dopasowany golf, ponczo i swoje ulubione buty.

Teraz czekamy, aż Eva założy coś od polskich desginerów!

Zobaczcie także: Gwiazdy na konferencji z Evą Longorią: Marcelina Zawadzka, Magda Mołek, Iza Miko [GALERIA]

Eva Longoria na otwarciu centrum handlowego w Poznaniu

Eva Longoria i Łukasz Jemioł na otwarciu centrum handlowego w Poznaniu

Czy podoba Ci się Eva Longoria?Komentarzy: 2


PanAAM | 8 listopada 2016, 10:01

ta pani przyleciała tutaj robić kasę a nie zakupy, Popatrzcie kto jest większościowym udziałowcem i kto jej płaci i funduje bilet. Jak słyszę że przyleciała na zakupy to mi się chce walić kupę


Gość | 19 października 2016, 23:25

Eva na swoim snapie wrzuciła zdjęcie w bluzie dzky. od Macka Sieradzkiego mowie że ją kocha <3 <3 chyba juz wiemy która polska markę polubiła najbardziej 🙂


Dodaj komentarz
×