Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Oszałamiająca Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN. Wiemy, co miała na sobie. Postawiła na militarny styl

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN / grudzień 2015


Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN

Mijający rok był dla Edyty Górniak pełny muzycznych wyzwań i emocji. Wielbiciele wokalistki z uśmiechem na twarzach będą wspominać spotkania z Edytą, która kilka miesięcy temu wyruszyła w swoją jubileuszową trasę Love2Love. Piosenkarka zasiadła też w jurorskim fotelu kolejnej edycji The Voice of Poland. Podczas jednego z odcinków obchodziła swoje urodziny.

Zobacz: Edyta Górniak obdarowana bukietem 43 bałych róż przez Jastrząb Post. Jej reakcja? Bezcenna!

Ostatni miesiąc roku to czas podsumowań. W związku z tym Edyta przyjęła zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o swoich wspomnieniach z ostatnich 11 miesięcy. Wokalistka założyła na tę okazję płaszcz i spodnie Pierre Balmain, koszulkę PLNY LALA x Moliera 2, buty Celebrity, torebkę Palph Lauren i okulary Armani.

Podczas rozmowy artystka potwierdziła, że jubileuszowa seria koncertów cieszy się ogromnym powodzeniem i dlatego podjęła decyzję, która z pewnością ucieszy jej fanów:

Proszę Państwa, cały czas podczas trasy były prośby o Warszawę, którą najpierw pominęłam. Ale zdecydowałam pod namową fanów, żeby jednak zorganizować koncert w stolicy. Odbędzie się on w lutym albo w marcu. Jeszcze sprawdzamy sale, które technicznie będą mogły pomieścić naszą scenę. Myślę, że datę tego koncertu będę mogła podać na dniach.

Na szczęście wszystkich, którzy nie mogą doczekać się kolejnego występu Edyty możemy zaprosić do oglądania dzisiejszego Koncertu dla M., którego emisja odbędzie się na antenie TVN o godzinie 20:00.

Zobaczcie zdjęcia spod studia programu i przyjrzyjcie się wyjątkowo pięknej stylizacji Edyty.

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN / grudzień 2015

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN / grudzień 2015

 

 

 

 

 

Czy podoba Ci się płaszcz Edyty Górniak?Komentarzy: 4


Ewa | 11 stycznia 2016, 18:00

Ładna babka z niej a głos niesamowity


Gość | 6 grudnia 2015, 20:29

Trzeba miec cos z deklem zeby kupowac takie drogie torebki….


Michał z bydgodzczy | 6 grudnia 2015, 04:59

Na takich naiwnych i pustych ludziach się zarabia 🙂 torebka za 6000zł? mój tata zawsze mówił żebym się nie dał okradac. Chyba komuś tu ojciec tego nie mówił. Torebka za 6000.


estateOi | 6 grudnia 2015, 01:54

Es la idea excelente. Es listo a apoyarle.
estateOi


Dodaj komentarz
×