Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Ciężarna Kim Kardashian i rockowa North West w Nowym Yorku [paparazzi]

Kim Kardashian i North West


Kim Kardashian i North West

Kim Kardashian ponownie została przyłapana w Nowym Yorku przez fotoreporterów. Razem z nią była 2-letnia North West. Dziewczynka wydaje się być już przyzwyczajona do fleszy.

Tym razem została wystylizowana w skórzane spodnie, dziecięcą koszulkę oversize z Myszką Miki oraz luźną kurtkę. Włosy miała upięte w ciasnego koka. Całość stylizacji nadawała jej stylu małej rockowej księżniczki. Natomiast Kim miała na sobie obcisłą żółtą sukienkę z golfem oraz kozaki open toe.

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze stylizacje mamy i córki.

 Komentarzy: 1


pipi | 11 września 2015, 00:41

Dlaczego milczycie???!!!
Pani Zdzisława Sośnicka powróciła po latach … 7 września miała premierę swojego singla „Tańcz, choćby płonął świat” na Fb, w Polskim Radio oraz wideoklipu na Youtubie….
Kiedy Maryla Rodowicz zrobiła teledysk z Donatanem, to aż huczało u was grubo przed, a Jastrząb Post był jednym z pierwszych ,którzy pokazali premierę teledysku do utworu „Pełnia”. A tu już 4 dni mija od wielkiego wydarzenia jakim jest niewątpliwe nowa piosenka 70 letniej Pani Sośnickiej , a u was nadal bez żadnej informacji. WSTYD ! Uważłam ,że przydomek waszych newsów „TYLKO U NAS” albo „JESTEŚMY PIERWSI” podbijał prestiż waszego blogu , bo tak często to podkreślacie. Jednak zmieniam zdanie…


Dodaj komentarz
×