Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Celine Dion z młodym przystojniakiem w Paryżu. Spędzili razem cały dzień

Celine Dion i Pepe Munoz w Paryżu


Celine Dion i Pepe Munoz są parą?

Celine Dion to wielka gwiazda, która przez ostatnie półtora roku doświadczyła wiele nieszczęść. Walkę z rakiem krtani przegrali jej mąż Rene Angelil, a dwa dni po nim ukochany brat artystki. Nic dziwnego, że Celine zaszyła się w domu na wiele miesięcy i zniknęła z życia publicznego.

Od paru tygodni diwa coraz częściej wychodzi do ludzi, uśmiecha się, występuje i zachwyca wyjątkowo oryginalnymi kreacjami. Kilka razy w tygodniu paparazzi robią zdjęcia gwieździe, która zdaje się być w coraz lepszej formie. Mogą o tym świadczyć również plotki, że młodszy mężczyzna z którym piosenkarka jest widywana, 32-letni Pepe Munoz, tancerz teamu Celine, to dla artystki ktoś więcej niż tylko pracownik. Oboje coraz częściej widywani są razem i żadne z nich nie ucieka przed fotoreporterami.

Celine Dion zmienia się dla młodszego o 20 lat kochanka?! To prawdziwe ciacho! [WIDEO]

Para została przyłapana przez paparazzi na całodniowych zakupach w paryskich butikach. Szczuplutka Celine miała na sobie białe spodnie, białą bluzkę bez rękawów i kolorowe, oryginalne botki, z kolei tancerz postawił na all black everything look – czarne spodnie, czarny t-shirt i czarne sportowe buty.

Pasują do siebie?

Celine Dion nową Carrie Bradshaw? Gwiazda zadziwiła świat mody swoją metamorfozą! Oto 25 ostatnich stylizacji

Pepe Munoz w Paryżu

Pepe Munoz w Paryżu

Celine Dion i Pepe Munoz w Paryżu

Celine Dion i Pepe Munoz w Paryżu

Czy lubisz twórczość Celine Dion?Komentarzy: 1


Gość | 8 sierpnia 2017, 16:59

Znalazla mlodego bolca.


Dodaj komentarz
×