Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Szczuplutka Brigitte Macron w Grecji! Ale ona ma sylwetkę!

Brigitte Macron w Grecji


Emanuell i Brigitte Macron w Grecji

Związek Brigitte Macron i jej męża – prezydenta Francji – Emmanuela Macrona od początku budził duże zainteresowanie. Starsza od swojego partnera o ćwierć wieku Pierwsza Dama Francji spotkała się ze skrajnymi emocjami – jedni przyklaskiwali ich związkowi w imię zasady „żyj i daj żyć innym”, drudzy wręcz przeciwnie – krytykowali byłą nauczycielkę za uwiedzenie 15-letniego ucznia.

Tak czy siak Brigitte jest Pierwszą Damą, ale wiedząc ile kontrowersji budzi, stara się pozostawać jak najbardziej neutralna. Raczej nie zabiera głosu w politycznych kwestiach, ale też nie stroni od polityki, na przykład towarzysząc prezydentowi Francji w służbowych podróżach.

W czwartek Brigitte razem z mężem udali się do Grecji, gdzie między innymi odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza w Atenach i spotkali się z prezydentem Prokopisem Pavlopoulosem oraz premierem Alexisem Tsiprasem.  Na tę okazję Francuzka wybrała zachowawczy zestaw czyli czarne spodnie cygaretki, białą bluzkę bez rękawów, czarne klasyczne szpiki i białą torebkę.

Brigitte Macron zdetronizowała kolejną młodszą od siebie Pierwszą Damę! Wygląda na swoje 64 lata?

Brigitte Macron w Grecji

Brigitte Macron w GrecjiKomentarzy: 2


Gość | 9 września 2017, 09:32

Photoshop robi cuda


Gośćagata,jurek | 8 września 2017, 20:46

jak mozna napisac,ze wyglada na 64,jak ma stara gebe i jest paskudna


Dodaj komentarz
×