Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Anna Lewandowska w zwyczajnych jeansach, owinięta czerwonym szalem opuszcza studio TVN. Jej skromna torebka kosztuje 5 tysięcy złotych!

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN


Anna Lewandowska wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska była gościem sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. W śniadaniowym programie żona Lewego opowiedziała m.in. o swoim najnowszym projekcie – kalendarzu motywacyjnym na 2018 rok. Nie zabrakło też pytań o przyszłość córki Lewandowskich, Klary.

Lewandowska zdradziła, że ona sama, co roku pierwszego stycznia, zapisuje na kartce swoje cele, które stara się realizować przez kolejne miesiące i 31 grudnia sprawdza, co udało jej się zrobić.

W dzisiejszym świecie motywacja jest potrzebna we wszystkich aspektach życia, zarówno w diecie, jak i w treningu. Zależało mi na tym, żeby to był kalendarz z dawką motywacji, inspiracji, zdrowych przepisów (…) – powiedziała trenerka personalna w Dzień Dobry TVN

Na uśmiechniętą trenerkę przed studiem TVN czekali cierpliwie czujni paparazzi. Anna Lewandowska do porannego programu pojawiła się w sportowej, raczej codziennej stylizacji. Anna postawiła na wygodne jeansy do kostek, szarą marynarkę oraz czarne botki. Całość stylizacji okrasiła pięknym czerwonym szalem i ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi. Jak widać Anna tym razem nie zaprezentowała drogich i markowych ubrań, na poranne spotkanie z widzami wybrała skromny, lecz bardzo klasyczny look.

W przeciwieństwie do większości gwiazd bywających na studyjnych kanapach, Lewandowska pojawiła się w telewizji w celu przekazania istotnych informacji o swoich projektach i sukcesach zawodowych, jej wygląd tym razem grał drugie skrzypce. Jednak w sobotniej stylizacji Anny nie mogło zabraknąć ulubionego jej akcentu – markowej torebki Celine. Warto nadmienić, że taki model kosztuje ok. 5 tysięcy złotych.

Anna w całości prezentowała się bardzo świeżo, pozytywnie i z pewnością jej dzisiejszy look będzie inspiracją dla wielu wiernych fanek.

Anna Lewandowska zdradziła jaką zabawkę najbardziej lubi mała Klara. Wiemy gdzie ją kupić i ile kosztuje!

Różowe buciki Anny Lewandowskiej robią furorę wśród jej fanek! Wiemy gdzie i za ile można je kupić!

Już wiadomo kim będzie w przyszłości mała Klara! Anna Lewandowska zdradziła wszystko w DDTVN!

 

Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 2


Gość | 10 listopada 2017, 22:29

glupie pindy


Lena | 5 listopada 2017, 22:16

Pełna energii jak zwykle. Ona zawsze się uśmiecha. Dzięki niej z pewnością wiele kobiet nie będzie musiało męczyć się z kilogramami niechcianymi po ciąży, bo będą wiedziały jak przygotować swoje ciało do ciąży. Ja tam musiałam brać iqgreen, żeby mi szybko spadło, dużo ćwiczyłam, moja siostra tak samo. I z pewnością jeśli znów bym potrzebowała to też postawiłabym na te tabsy, ale tym razem na ćwiczenia opracowane przez Anię.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×