Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Znana mama na treningu z dziećmi w parku. Tak wraca do szczupłej sylwetki po porodzie

Agnieszka Ludwisiak-Wypior z córką, trening, ćwiczenia po porodzie


Agnieszka Ludwisiak-Wypior wraca do formy po porodzie

W ostatnim czasie wśród światowych gwiazd show-biznesu można zauważyć wzrost liczby urodzeń. Zjawisko „baby boom” pojawiło się aktualnie i w naszym kraju. Kolejna polska gwiazda została szczęśliwą mamą. Atrakcyjna prezenterka Superstacji Agnieszka Ludwisiak-Wypior 10 miesięcy temu urodziła śliczne bliźniaki Hanię i Jagodę.

Imiona dziewczynek nie są przypadkowe. Hania otrzymała imię po swojej babci, do której jest bardzo podobna. Z kolei Jagoda nosi imię, którym zwracał się do Agnieszki jej ukochany dziadek. 

Prezenterka po porodzie była na urlopie macierzyńskim, podczas którego wspierała ją mama i mąż:

Już w czasie ciąży miałam nudności i dość szybko musiałam pójść na zwolnienie lekarskie. Wolałam nie ryzykować – opowiada Agnieszka

Miesiąc temu prezenterka wróciła do pracy przed kamerą, która wymaga od  niej nienagannej figury. Postanowiła więc połączyć przyjemne z pożytecznym i regularnie uprawia sport z bliźniaczkami. Do tego służy jej specjalny wózek sportowy. Często możemy spotkać młodą mamę biegająca z wózkiem po parku:

Mam specjalny wózek sportowy , dzięki któremu mogę biegać z dziewczynkami. Często w parku robimy sobie przerwę, wyciągam wówczas koc, na którym razem z córkami robię odpowiednie ćwiczenia na brzuch, uda i nogi. Dziewczynki mają mnie przy sobie i to jest dla mnie i dla nich najważniejsze. Dzięki temu czuję, że szybko wracam do formy.

Agnieszka Ludwisiak-Wypior  pierwsze nagrania na żywo w Superstacji ma już za sobą. Jak widać jogging z córeczkami jej służy, prezenterka wygląda świetnie.

Gratulujemy pięknych córeczek.

Zobacz: Paulina Sykut zdradziła szczegóły chrztu córki – data, miejsce, chrzestni…

Agnieszka Ludwisiak-Wypior z córką

Agnieszka Ludwisiak-Wypior z córką

Jak schudła Agnieszka Ludwisiak-Wypior?

Jak schudła Agnieszka Ludwisiak-Wypior?

Agnieszka Ludwisiak-Wypior na treningu po porodzie

Agnieszka Ludwisiak-Wypior na treningu po porodzie

Kto jest największą gwiazdą Superstacji?Komentarzy: 3


Gość | 10 maja 2017, 10:30

Moja bliźnięta mają już rok i też staram się gubić kilogramy, które pozostały po ciąży. Ja czasami ćwiczę w domu, włączam sobie np. jakąś zumbę. Mam też dla dzieci przyczepkę Nordic Caba i one sobie grzecznie w niej siedzą, a ja jeżdżę rowerem. Sezon jeszcze się w pełni nie rozpoczął na rower (byliśmy może dopiero z 5-7 razy), bo pogoda nie rozpieszcza, ale myślę, że jeszcze kilka dni i wyjdę z dziećmi jeździć.


Gość | 27 kwietnia 2017, 12:58

Ślicznotka i taka zorganizowana przy dwójce maluszków.Brawo ty


Gość | 27 kwietnia 2017, 00:08

Fajna mama


Dodaj komentarz
×