Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Zygmunt Chajzer w szczerym wywiadzie wspomina zmarłego wnuka. Jego słowa wzruszają do łez!

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer poprowadzą razem program


Zygmunt Chajzer wspomina zmarłego wnuka

16 lipca 2015 roku w wypadku pod Płońskiem zginął Maksymilian, 9-letni syn Filipa Chajzera. Chłopiec, który podróżował autem z dziadkiem, nie przeżył zderzenia z naczepą tira stojącego na poboczu drogi. Zrozpaczony tragedią prezenter wówczas na długi czas zniknął z show-biznesu. Tę niewyobrażalną tragedię dotkliwie przeżył również ojciec Filipa – Zygmunt Chajzer, który w najnowszym wywiadzie dla Dobrego Tygodnia we wzruszających słowach opowiedział o małym Maksie oraz o wielkim bólu po jego śmierci.

Czy geje i lesbijki w show-biznesie powinni robić coming out? Zygmunt Chajzer ma na ten temat stanowcze zdanie [WIDEO]

Zygmunt Chajzer z trudem wrócił do swoich codziennych obowiązków. Jednak dopiero po 2 latach od rodzinnej tragedii dziennikarzowi udało się dojść do równowagi psychicznej, choć on sam twierdzi, że to jedynie pozory. Wciąż bowiem nie potrafi pogodzić się ze śmiercią wnuka.

To nigdy nie przestanie boleć. W moim życiu Maks jest cały czas obecny. Był cudownym, fantastycznym dzieckiem. Tak naprawdę to największa miłość mojego życia. Byliśmy bardzo blisko, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, mieszkaliśmy razem, bawiliśmy się, odbierałem go ze szkoły. Tego wszystkiego nie da się zapomnieć. Maks jest w mojej głowie, myślach, wspomnieniach i sercu. I zawsze tak będzie – powiedział Zygmunt Chajzer

Podobnie jak w przypadku Filipa, prezenter największe wsparcie otrzymał ze strony najbliższej rodziny.

Ich bliskość była dla mnie najważniejsza. Jestem osobą wierzącą, natomiast nie żyję blisko z Kościołem. Oczywiście mam świadomość obecności Boga, ale wolę bezpośrednią z nim rozmowę – dodał na łamach tygodnika.

Co za RADOŚĆ! Filip Chajzer zostanie tatą!

Zygmunt Chajzer zostanie dziadkiem

Przypomnijmy, że Filip Chajzer po raz drugi zostanie ojcem. Wraz z narzeczoną Małgorzatą Walczak poinformowali, że za dwa miesiące powitają na świecie małego Jerzego. Z nowiny cieszy się ogromnie Zygmunt Chajzer:

Wielka radość. Widzę szczęście syna i to jest budujące, że potrafi po tej tragedii dalej iść przez życie i cieszyć się. Z drugiej strony trochę się niepokoję, jak to będzie, bo cały czas myśli wracają do Maksia. Ale sądzę, że gdyby wnuk tutaj był, też bardzo cieszyłby się z narodzin braciszka – podsumował prezenter.

Dwóch Chajzerów, dwa różne charaktery. Jakim synem był Filip, a jakim ojcem Zygmunt? „Zdecydowanie jest to ta trudniejsza relacja” [WIDEO]

Zygmunt Chajzer z żoną Dorotą

Zygmunt Chajzer z żoną Dorotą

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer

 

Lubisz Filipa Chajzera?Komentarzy: 1


Gość | 8 sierpnia 2017, 16:12

Są super


Dodaj komentarz
×