Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Dwa lata temu wysłali prezent dla księżniczki Charlotte. Teraz spotkają się z nią oko w oko

Kate i Charlotte


Kate i William spotkają się z Julią i Zuzą Sielicką-Jastrzębską

Księżniczka Charlotte, młodsza siostra księcia George’a, przyszła na świat ponad dwa lata temu wywołując oczywiście wielką ekscytację zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na świecie. Dwie przedsiębiorcze siostry Zuzanna i Julia Sielicka-Jastrzębska stworzyły Szumiącego Misia, który pomaga w usypianiu i uspokajaniu dzieci. Kiedy dowiedziały się o przyjściu małej księżniczki na świat, postanowiły wykorzystać swoją szansę i wysłały misia księżnej Kate.

Okazuje się, że Julia i Zuzanna będą miały okazję spotkać się z księżną Kate podczas jej wizyty w Polsce! Para książęca podczas swojej wizyty w Warszawie spotka się między innymi z młodymi przedsiębiorcami. To właśnie wtedy siostry opowiedzą o swoim projekcie, który robi coraz większą furorę, również zagranicą.

Informację tę na swoim profilu na Twitterze zdradził Jakub Krupa, który jest korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w Wielkiej Brytanii.

Brawo dziewczyny! Polak potrafi!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Para książęca wylądowała w Warszawie! Książę George skradł szoł na lotnisku! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Photo: Bartosz Krupa/East News. Prince William and Duchess Kate and their children are welcomed by Poland's First Couple Andrzej Duda and Agata Kornhauser-Duda at the Presidential Palace during their official visit on July 17 to Warsaw, Poland. In the picture:

Photo: Bartosz Krupa/East News. Prince William and Duchess Kate and their children are welcomed by Poland’s First Couple Andrzej Duda and Agata Kornhauser-Duda at the Presidential Palace during their official visit on July 17 to Warsaw, Poland. In the picture:

Kate i William po przylocie do Warszawy

Kate i William po przylocie do Warszawy

George czy Charlotte – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×