Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Gwiazda „Barw Szczęścia” miała poważny wypadek na stoku! Na pomoc czekała niemal DWIE GODZINY

Zosia Zborowska miała wypadek na stoku


Zosia Zborowska miała wypadek na stoku

Dla Zosi Zborowskiej końcówka roku 2017 nie jest zbyt fortunna. Jeszcze niedawno gwiazda serialu Barwy Szczęścia cieszyła się, że może spędzić trochę czasu z ukochanym i przyjaciółmi w malowniczym Val Thorens we Francji – niestety, kilka dni później złośliwość losu dogoniła ją na stoku. Aktorka uległa poważnemu wypadkowi podczas zimowego szaleństwa, a to jeszcze nie koniec jej nieszczęścia, bo na pomoc musiała czekać aż 1,5 godziny!

Nie widać ale JA TEŻ się uśmiecham!!! 😉 dziękuje wszystkim Mordkom z @kayotravel za cudowne 1,5h (tak obstawiam) na stoku ? jesteście kochani!!! Za wyjazd też dziękuje! ❤️ do zo za rok w Val T ? P.S. @nataliabimer Ty szajbusie!!! ??‍♀️❤️?#kayofamilia#kayotravel#dzięki#lol

Mamy nadzieję, że nie będzie zbyt długo odczuwała skutków tego niefortunnego zdarzenia!

Gwiazdy na premierze filmu „Ach, śpij kochanie”: Anna Matysiak, Katarzyna Warnke, Olga Kalicka, Zofia Zborowska, Joanna Moro

A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! „Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”

Zosia Zborowska zszokowała swoim odważnym wyznaniem. To ostrzeżenie dla każdej kobiety! „Źle się czułam fizycznie, piersi przypominały w dotyku cegły, a o wahaniu wagi nie wspomnę”

Czy lubisz jeździć na nartach?Komentarzy: 2


Gość | 22 grudnia 2017, 23:33

Myślę że jeszcze za wcześnie określać ją mianem gwiazdy


Gość | 22 grudnia 2017, 09:46

Kto to w ogóle jest?


Dodaj komentarz
×