Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Zosia Ślotała chwali się Kamilem Haidarem: „Rzadko to robię, ale tym razem nie mogę tego zachować dla siebie”. Powód jest szczególny

Zosia Ślotała i Kamil Haidar rocznica związku


Zosia Ślotała dumna z Kamila Haidara

Zosia Ślotała jest rozpoznawalną na polskim rynku stylistką, prywatnie od dłuższego czasu jest związana z syryjskim muzykiem – Kamilem Haidarem – bratem bliźniakiem słynnego medialnie byłego partnera Dody. Para ma dwójkę dzieci: córkę Ranię Konstancję i synka o imieniu Leo. Ślotała chętnie publikuje zdjęcia swoich pociech na profilu, stąd wiemy, że dzieciaczki są urocze, a Zosia jest szczęśliwą mamą.

Zosia Ślotała pokazała urocze zdjęcie dzieci i przypadkiem… Ups! Wydało się jak ma na imię jej synek!

Tym razem Ślotała pochwaliła się jednak swoim partnerem! Dumna Zosia w cudowny sposób zareklamowała wywiad z ukochanym, który miał opowiedzieć o swojej nowej płycie, jednak skupił się na bliskiej sobie tematyce Syrii.

Ślotała wyraziła wielki podziw nad niezwykłą inteligencją swojego partnera, stawiając go jako wzór do naśladowania dla swoich dzieci.

Rzadko chwałę się moim partnerem… ale wybaczcie mi tym razem nie mogę tego zachować dla siebie… Mój @kamilhaidar miał udzielić wywiadu odnośnie swojej nowej płyty @lionshepherdofficial natomiast skończyło się na obszernym wywiadzie o Syrii, jej podziałach religijnych, uchodźcach i obecnej sytuacji politycznej… jestem dumna, że mam tak inteligentnego mężczyznę a moje dzieci taki wzór do naśladowania! 🙏🏼 Wywiad powala 👌🏼 #Rzeczpospolita #KamilHaidar #syria (oczywiście przy dwójce dzieci musiałam czytać wywiad na 5 razy ale udało się🙈)

To się nazywa miłość!

Zosia Ślotała dopiero co urodziła, a już ma powody do narzekania: „Teraz zaczyna się prawdziwa akcja”. To zdjęcie ma być dowodem

 

Zosia Ślotała chwali się swoim Kamilem

Zosia Ślotała chwali się swoim Kamilem

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na ślubie Agnieszki Szulim

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na ślubie Agnieszki Szulim

Zosia Ślotała na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka

Zosia Ślotała na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka

 

Czy podobają Ci się stylizacje Zosi Ślotały?Komentarzy: 2


Gość | 28 sierpnia 2017, 16:45

Wspòlczuję serdecznie Kamilowi takiej głupiej partnerki .Dla mnie to najgłupsza z polskich celebrytek -niezależnie od tego ile sukieneczek do chrztu sama ! zapakuje.


Gość | 28 sierpnia 2017, 07:49

Skąd oni się biorą? Masakra być z nanym z niczego i uchodzić za gwiazdę. to jest groteskowe


Dodaj komentarz
×