Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Już wszystko jasne! Znamy grupowych rywali Reprezentacji Polski na MŚ w Rosji! Jest tylko jedna drużyna, która może nam zagrozić!

Reprezentacja Polski zajęła 6. miejsce w rankingu EURO 2016


Znamy grupowych rywali Polaków

To dla piłkarskich kibiców w Polsce bez dwóch zdań najważniejsza informacja 2017 roku: kadra Adama Nawałki znalazła się w mundialowej grupie H i będzie się w niej musiała zmierzyć z Kolumbią, Senagalem oraz Japonią. Pierwszy mecz na mistrzostwach świata 2018, reprezentacja Polski rozegra 19 czerwca z Senegalem. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Moskwie o godzinie 15:00. Do drugiej, grupowej potyczki Biało-Czerwonych dojdzie 24 czerwca o godzinie 21:00 na stadionie w Kazaniu, gdzie zmierzymy się z Kolumbią. Ostatni mecz w grupie rozegramy przeciwko Japonii 28 czerwca o godzinie 17:00 w Wołgogradzie. Przypomnijmy, że przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Zarówno mecz otwarcia, jak i wielki finał rozegrany zostanie na moskiewskich Łużnikach.

Który rywal będzie dla Polaków najcięższy?

To Kolumbijczycy mogą Polakom najbardziej namieszać w grupie! Są mistrzami Ameryki Południowej z 2001 roku i trzecim zespołem kontynentu z 2016 roku. W kadrze znajduje się wielu ciekawych, kreatywnych piłkarzy ofensywnych i to największa karta przetargowa tej reprezentacji. W eliminacjach do mistrzostw świata dobrze spisała się też obrona. Kolumbia straciła tylko 19 bramek w 18 meczach, to trzeci najlepszy wynik w strefie CONMEBOL. Selekcjonerem reprezentacji Kolumbii jest 68-letni Argentyńczyk, który w 2004 roku został trenerem reprezentacji Argentyny, z którą pracował do mundialu w 2006 roku. Dotarł tam do ćwierćfinału. Następnie trenował kluby z Meksyku. Pekerman, który po karierze zawodniczej był jeszcze taksówkarzem, reprezentację Kolumbii przejął w lutym 2012 roku. I zrobił z niej południowoamerykańską potęgę, awansował do mistrzostw świata w Brazylii. Za zasługi dostał kolumbijskie obywatelstwo. W brazylijskich mistrzostwach Kolumbijczycy dotarli aż do ćwierćfinału.

Co myślicie o naszej grupie?

Brawurowy występ Anny i Roberta Lewandowskich u Kuby Wojewódzkiego! Prawdziwa bomba na zakończenie show w tym sezonie!

 

Tego jeszcze nie było! Nagrali Roberta Lewandowskiego jak mówi po ARABSKU! Mamy to WIDEO

 

Fani zniesmaczeni nowym wizerunkiem Roberta Lewandowskiego. Krytykują go przez niewinną rzecz

Interesujesz się piłką nożną?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×