Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Seksowna Agnieszka Hyży podczas charytatywnego meczu siatkówki plażowej

Agnieszka Hyzy mecz charytatywny OSSA 2017


 

Agnieszka Hyży była jedną z najpiękniejszych gwiazd

Charytatywny mecz siatkówki plażowej z udziałem gwiazd Teatru Kwadrat był największą atrakcją czerwcowego weekendu w Hotelu Ossa. Podczas popisów umiejętności siatkarskich gwiazd, najjaśniej zaświeciła prezenterka Polsatu Agnieszka Hyży. Wszystko za sprawą obcisłych leginsów, które znakomicie podkreśliły jej kobiece i powabne kształty. Dziennikarka zaprezentowała się również w krótkich szortach, dzięki którym mogliśmy podziwiać jej zgrabne i długie nogi. Tym razem Agnieszka Hyży nie miała konkurencji!

W meczu jak co roku wzięli też udział Magda Steczkowska, Andrzej Nejman, Marta Kuligowska i Odeta Moro. Zjawił się także przyszły tata, Kamil Kula. Niestety, jego żona – Marta Żmuda Trzebiatowska – tym razem go nie dopingowała.

Gwiazdy spędziły długi weekend w hotelu Ossa: Agnieszka Hyży, Magda Steczkowska, Odeta Moro, Kamil Kula, Marta Kuligowska

Agnieszka Hyży Ossa

Agnieszka Hyży w meczu charytatywnym w hotelu Ossa

 Agnieszka Hyży - mecz charytatywny w OSSA

Agnieszka Hyży – mecz charytatywny w OSSA

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

 

Lubisz styl ubierania Agnieszki Hyży?Komentarzy: 3


Gość | 19 czerwca 2017, 07:19

żel mi ciebie, od kiedy mięśnie u kobiety świadczą o jej seksi wyglądzie?


kik | 18 czerwca 2017, 18:49

no i opłacało się cwiczyć, dbać o to co się je, stosować iqacai? opłacało. dzięku temu moze pochwalić się super figurą. brawo tak trzymac. bierzcie z niej przykład drogie panie.


Gość | 18 czerwca 2017, 10:43

Farsa!ta Pani ani seksowna ani elokwentna i na pewno do sportsmenki jej daleko…zwalista figura i zero rzeźby,właściwie zero masy mięśniowej.jest sexoena dokładnie jak koń


Dodaj komentarz

Zobacz także

×