Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Oni odeszli w ostatnim roku… Wspominamy gwiazdy, których nie ma już z nami

Kto zmarł w 2017 roku? Gwiazdy


Kto zmarł w 2017 roku?

W ciągu ostatnich 12 miesięcy odeszło od nas wiele znanych postaci literatury, sceny i show-biznesu. Pod koniec 2016 roku zmarł George Michael, który stał się legendą muzyki pop. Niecałe dwa tygodnie później w tragicznych okolicznościach zmarł Przemysław Wałęsa (syn Lecha Wałęsy). We wrześniu dowiedzieliśmy się, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych. W styczniu odeszli także: polityk Tomasz Kalita, Loalwa Braz – autorka słynnej Lambady, a także aktor wcielający się w główną rolę w serialu Allo! Allo! Gorden Kaye.

W lutym, w wieku 82 lat zmarła aktorka Krystyna Sienkiewicz, a także Danuta Szaflarska (†102 lata), jedna z najsłynniejszych polskich aktorek teatralnych i filmowych, oraz Krzysztof Rutkowski – słynny Tarzan Boy przegrał walkę z nowotworem. Pod koniec miesiąca całym światem wstrząsnęła informacja o włoskim DJ-u Fabio Antonianim, który w wieku 39 lat poddał się eutanazji (był sparaliżowany od szyi w dół).

Na początku marca po długiej walce z chorobą zmarł Wojciech Młynarski. Kilka dni później odszedł amerykański miliarder – David Rockefeller.

22 kwietnia zmarł Witold Pyrkosz. O śmierci wybitnego aktora, który żył 90 lat poinformowali producenci serialu M jak miłość, Ilona Łepkowska w pierwszym komentarzu zdradziła, że aktor „był ciężko chory i leżał w szpitalu”. W maju natomiast całym krajem wstrząsnęła wiadomość o tragicznej śmierci Polki najprawdopodobniej zamordowanej w Egipcie. Śmierć Magdaleny Żuk do dzisiaj pozostaje nierozwiązaną zagadką.

W maju swoich fanów opuścił 52-letni Chris Cornell. Kilka dni później Polacy opłakiwali odejście legendarnego polskiego muzyka Zbigniewa Wodeckiego. Artysta w wieku 67 lat miał rozległy udar i był hospitalizowany w jednym z warszawskich szpitali, w którym zmarł. Dzień później Stany Zjednoczone pożegnały swoją żywą legendę. Roger Moore (filmowy James Bond) przegrał walkę z nowotworem w szwajcarskiej klinice. W tym samym czasie świat muzyki stracił legendarnego producenta i DJ-a, Roberta Milesa. W lipcu natomiast świat obiegła tragiczna wiadomość o samobójczej śmierci Chestera Benningtona, lidera grupy Linkin Park.

Na początku sierpnia w wieku 88 lat po długiej walce z chorobą zmarła Wanda Chotomska, autorka ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży. Pod koniec wakacji pożegnaliśmy zaś Andrzeja Blumenfelda, aktora serialowego i filmowego, oraz słynnego dziennikarza TVN Grzegorza Miecugowa.

We wrześniu zmarli założyciel PlayboyaHugh Hefner oraz córka Ewy Bem, dziennikarka TVN24, 39-letnia Pamela Bem-Niedziałek, która osierociła dwójkę dzieci. Dwa tygodnie temu odeszła także Anna Szałapak nazywana „białym aniołem” Piwnicy pod Baranami.

25-letni piosenkarz został brutalnie zamordowany. Tylko dlatego, że był gejem

Nie żyje córka Ewy Bem. Pamela Bem-Niedzialek walczyła z ciężką chorobą. Osierociła dwójkę dzieci

Rodzina i przyjaciele pożegnali Grzegorza Miecugowa. Dziennikarz spoczął na warszawskich Powązkach [ZDJĘCIA]Komentarzy: 4


Mija Gość | 1 listopada 2017, 23:33

Ale co tu robi ta biedna dziewczyna z Egiptu. smutne to


Gość | 1 listopada 2017, 19:06

Szczyt!!! Obok takich osobistości wsadziliście panienkę Żuk??? Czy w waszej redakcji ktoś myśli??? Żenada!!!


Gość | 1 listopada 2017, 16:22

Magdalena Żuk ???? Ona była gwiazda ? To nawet nie wiedziałam. Grała w filmach ? Śpiewała piosenki? Prezenterka TV? Aktorka teatralna ?


Gość | 1 listopada 2017, 16:08

Gwiazdy które odeszły …Magdalena Żuk ????!!!!


Dodaj komentarz
×