Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Księżna Kate pogrążona w wielkiej żałobie. Rak odebrał jej 34-letnią bliską osobę

Księżna Kate chora


Nie żyje przyjaciółka księżnej Kate

Ostatnio wszystkimi brytyjskimi mediami wstrząsnęła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje przyjaciółka księżnej KateIsobel Kennerley, która miała zaledwie 34 lata. Kate i Isobel znały się od dzieciństwa i razem spędzały każde wakacje. Należały też do tej samej drużyny harcerskiej.

Isobel Kennerley zmarła po długiej walce z nowotworem mózgu. Pierwsze symptomy jej choroby pojawiły się w 2014 roku, kiedy zaczęła odczuwać bardzo silny ból niewiadomego pochodzenia. Po wielu konsultacjach lekarskich zdiagnozowano u Isobel glejaka. Przyjaciółka księżnej Kate dzielnie walczyła, poddała się chemioterapii i radioterapii, jednak jej stan cały czas ulegał pogorszeniu.

Co to jest glejak?

Nowotwór mózgu – glejak powstaje z komórek glejowych mózgu i rdzenia. Najczęściej atakuje dzieci, ale zdarza się również u dorosłych. Głównymi objawami glejaka są bóle i zawroty głowy, problemy z koncentracją, wymioty i znaczne pogorszenie pamięci. Glejak może powodować zaburzenia słuchu, mowy, wzroku i czucia. Najczęściej występuje jako bardzo złośliwy i agresywny.

Nie żyje słynny muzyk. Artysta przegrał walkę z okrutną chorobą

Księżna Kate pogrążona w żałobie

Śmierć Isobel Kennerley bardzo dotknęła jej bliskich. Matka zmarłej opowiadała, że pomimo ogromnego cierpienia, jej córka nigdy nie narzekała na swój los, potrafiła docenić swoje życie i dzielnie walczyła, nawet wtedy, kiedy nie mogła już chodzić. Śmierć córki była dla Christine Eeley i księżnej Kate ogromnym ciosem. Przyjaciółka księżnej Kate pracowała z dziećmi. Była asystentką nauczyciela i zajmowała się chorymi na autyzm maluchami. W 2010 roku wyszła za mąż za kolegę ze studiów.

Strata największej przyjaciółki jest dla Kate niewyobrażalnym ciosem…

Księżna Kate i książę William na spotkaniu z fanami jak największe gwiazdy Hollywood. Za to w Muzeum Powstania Warszawskiego… Piękny gest Middleton [WIDEO]

34 letnia przyjaciółka księżnej Kate - Isobel Kennerley zmarła po trzech latach walki z guzem mózgu

34 letnia przyjaciółka księżnej Kate – Isobel Kennerley zmarła po trzech latach walki z guzem mózgu

Księżna Kate w sukni Gosi Baczyńskiej w Łazienkach

Zmarła przyjaciółka księżnej Kate

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×