Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Król disco polo marzy o duecie z Edytą Górniak! Co na to polska diwa?

Edyta Górniak urodziny


Zenon Martyniuk zaśpiewa z Edytą Górniak?

Odkąd muzyka disco polo znów stała się popularna wśród naszych rodaków, artyści tejże branży odżyli i na nowo zagościli z sercach polskiej publiczności. Jednym z nich jest Zenon Martyniuk, który robi oszałamiającą karierę. Sprzedaje tysiące płyt, koncertuje i wypuszcza na rynek produkty z własnym nazwiskiem. A podczas Sylwestra 2016/2017 wystąpił u boku samej Maryli Rodowicz!

Artysta postanowił kłóć żelazo póki gorące i idąc za ciosem zdecydował się spełnić kolejne swoje marzenie. Jak czytamy na łamach Faktu, Zenon Martyniuk chciałby stworzyć duet z diwą polskiej sceny muzyczne, czyli Edytą Górniak.

Lubie muzyczne klimaciki takie jak u Edyty. Gdybyśmy śpiewali w duecie, to trzeba by przygotować odpowiednią pioseneczkę. Ja nas widzę najbardziej w klimatach cygańskich.

Pani Edyta ma bardzo dużo wspólnego z Romami. Ja zresztą też, bo od najmłodszych lat znam prawdziwego Roma, Kazika Wysockiego. Bardzo długo z nim grałem. Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał! – zdradził Zenon Martyniuk na łamach Faktu.

Myślicie, że Edyta Górniak, która już niejednokrotnie pokazała, że próbuje swoich sił w ambitniejszym repertuarze zdecyduje się na duet z królem disco polo?

Donatan PODPADŁ Agnieszce Chylińskiej? Jest na niego śmiertelnie obrażona! Wszystko za sprawą polskiej diwy

Allan Krupa właśnie zniszczył przyjaźń z Leonem Myszkowskim?! To zdjęcie może wywołać prawdziwą wojnę klanów!

Donatan podpadł Edycie Górniak?! Artystka tak łatwo tego nie odpuści!Komentarzy: 1


Gość | 5 listopada 2017, 09:09

Gorniak ma bardzo brzydkie wieszakowate ramiona.


Dodaj komentarz
×