Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Zdzisława Sośnicka pogrążona w rozpaczy po śmierci Zbigniewa Wodeckiego

Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki


Zdzisława Sośnicka nie będzie śpiewała bez Zbigniewa Wodeckiego

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była okropnym ciosem nie tylko dla jego fanów, ale przede wszystkim dla rodziny i najbliższych artysty. Cała Polska zamarła na kilka chwil, gdy wiadomość o jego odejściu obiegła media – a choć pan Wodecki spoczął już na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, jego nieobecność wciąż zbiera swoje żniwo w sercach ludzi.

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Tłumy ludzi i wzruszające przemowy

Zdzisława Sośnicka, która przyjaźniła się z Wodeckim przez wiele lat, jest zdruzgotana stratą muzyka. Zamknęła się w domu, pogrążyła w rozpaczy i mówi, że bez niego nie widzi sensu by wracać na scenę:

Wróciła do śpiewania tylko dla Zbyszka. Gdy patrzyła na reakcje widzów, dodawało jej to skrzydeł. Sama czuje się przed publicznością bardzo niepewnie. Zbyszek był jej podporą. Teraz znów zamknęła się w domu i nie chce mieć z nikim kontaktu – zdradziła Faktowi osoba z bliskiego otoczenia artystki

Para wielokrotnie pojawiała się razem na scenie. W tym roku świętowali wspólnie 40-lecie działalności Zbigniewa Wodeckiego na scenie i wykonali w duecie swój wielki przebój, Z tobą chcę oglądać świat. 

Zbigniew Wodecki pozostawił po sobie ogromny majątek! Czy fortuna pomoże w karierze jego… wnuka?

 

Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki

Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki

Zdzisława Sośnicka

Zdzisława Sośnicka

Nieśmiertelny przebój Zbigniewa Wodeckiego to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×