Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Zbigniew Zamachowski staje na głowie aby wreszcie pogodzić się z córkami! Co na to Monika?

zamach


Zbigniew Zamachowski chce pogodzić się ze swoimi córkami

Zbigniew Zamachowski w 2012 r. rozwiódł się po 20 latach z Aleksandrą Justą, z którą ma czwórkę dzieci. Wówczas spadła na niego ogromna fala krytyki. Również pociechy Zamachowskiego odwróciły się od ojca, który porzucił ich matkę dla Moniki Richardson (dziś Zamachowskiej). Jego relacje z dziećmi były bardzo chłodne, ostatnio jednak nastąpił przełom. Jak udaje się mu polepszać kontakt z córkami?

 

Przypomnijmy, że po ślubie Monika Zamachowska publicznie krytykowała Aleksandrę Justę, dzieci aktora nie pozostały wówczas obojętne na jej zachowanie. Najstarsza Maria postanowiła również napisać ostry list, który opublikowała na Facebooku.

Moniko, już któryś raz wypowiadasz się na temat mnie, mojego rodzeństwa i naszej mamy. Kto dał ci prawo – pytała wówczas dziewczyna.

Choć Zbigniew Zamachowski próbował załagodzić sytuację, długo mu to nie wychodziło. Kilka miesięcy temu zabrał nawet dzieci na wakacje, podczas których miały ocieplić się ich relacje. Jak się okazuje, cierpliwość popłaca. Stopniowo Zbyszkowi udało się wreszcie ułożyć relacje z dziećmi. Ostatnio Marysia zaprosiła ojca do wspólnego występu podczas „WAMA Film Festival”. Ponownie wystąpili razem na jego recitalu.

Sama poprosiła tatę, by mogła z nim zaśpiewać – ujawnił w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy” znajomy aktora. – Doskonale wiedział, że taki występ do dla niej próba przełamania lodów – dodał.

Występu nie zepsuła nawet obecność Moniki Zamachowskiej i jej syna. Na szczęście nie zdenerwowało to Marysi i nie  zjadła jej trema.

Marysia jest nieśmiała. Kiedyś marzyła o szkole teatralnej, ale nie udało się – przypomina informator tabloidu. – Śpiew to jednak wciąż jej wielka pasja – podsumował.

Przypomnijmy, że Zamachowski z młodszą córką też dogaduje się coraz lepiej. Bronisławie tatuś udzielał fachowych rad, gdy przygotowywała się do roli u boku Bogusława Lindy w Powidokach. Wygląda więc na to, że wszystko w rodzinie Zamachowskich idzie ku lepszemu.

Trzymamy kciuki!

 

Monika Zamachowska niekontrolowanie popłakała się w „Pytaniu na Śniadanie”. Wszystko przez swojego syna

Niepokojąco szczere wyznanie Moniki Zamachowskiej: „Od wielu lat cierpię na stany lękowe”

 

Monika Zamachowska zabrała nastoletnią córkę na nocne Party. W landrynkowych barwach wspólnie świętowały urodziny gazety

Czy uważasz, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×