Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wzruszający występ Margaret podczas Wielkiego Odliczania do EMA! [WIDEO]

margaret


Margaret na Eska Music Awards 2015

Margaret w plebiscycie Eska Music Awards otrzymała nominację w kategorii „Najlepsza Artystka”. Piosenkarka swoje umiejętności zaprezentowała podczas występu na Wielkim Odliczaniu do EMA 2015, który odbył się w Szczecinku.

Zobacz: Odliczanie do ESKA MUSIC AWARDS 2015. Wiemy, kto dziś wystąpi na koncercie!

Gwiazda zaśpiewała dwa single ze swojej ostatniej płyty „Add the Blonde”: „Wasted” i „Start a Fire”. Ta ostatnia została nagrana jako hymn Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn, ale tym razem Margaret wykonała ją  wersji akustycznej, przez co wydała się bardziej romantyczna.

Występ uzupełniła niesamowitą oprawą sceniczną. Na scenie towarzyszył jej Robert Kuta, który malował na jej ślicznej sukience kwiaty. Kreacja to dzieło ulubionego projektanta wokalistki –  Bartka Janusza. Wszystko wyglądało magicznie.

Wielka gala rozdania statuetek odbędzie się 29 sierpnia w Szczecinie.Komentarzy: 1


Izabela Kalicka | 26 sierpnia 2016, 23:56

Przecież ta piosenkarka w różowej sukience top wsiowizna i beztalencie.Ciągle ta sama linia melodyczna.I jakiż to wzruszający występ.Mialcząca piosenkarka ,linia melodyczna i zakres zblizony do „Cool me down”,ponieważ piosenkarka ta ma matowy ,brzydki glos,małą skalę ,poza tym zero charymy,brzydula z szerokim nosem,która na potege chce zrobić kariere.


Dodaj komentarz
×