Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Ujawniono wielką tajemnicę matki braci Kaczyńskich. Informacja wbija w fotel!

Jadwiga Kaczyńska, Jarosław, Lech, matka


Tajemnica matki braci Kaczyńskich

Matka Jarosława i Lecha Kaczyńskich budzi wiele emocji. Bezsprzecznie jest to kobieta która potrafiła wychować ludzi sukcesu. Jej dwóch synów przez stosunkowo długi czas rządziło przecież Polską. Teraz na jaw wychodzą jej tajemnice. Mężem Jadwigi Kaczyńskiej był zmarły w 2005 roku Rajmund Kaczyński. Małżeństwo poznało się w 1948 roku na balu sylwestrowym.

Jak się okazuje, Rajmund nie był jednak jedyną miłością Jadwigi. Przed związkiem z ojcem braci Kaczyńskich miała bowiem narzeczonego – Leszka Jastrzębskiego. Z racji olbrzymiego sentymentu do niego, imię po nim otrzymał późniejszy Prezydent Polski Lech Kaczyński.

Mąż zgodził się na to, ponieważ uważał, że to taki wspaniałomyślny gest. No i o Leszku miał dobre zdanie: to porządny człowiek – mówiła Jadwiga Kaczyńska w wywiadzie z Wprost

Mąż był do końca był o mnie zazdrosny. To mnie bardzo bawiło, ale naprawdę czułam się ciągle kobietą, choć często zirytowaną lub rozśmieszoną. – dodała.

Swojego małżeństwa nie chciała nazwać związkiem z rozsądku, zaznaczając jednak, że nie była to „wielka miłość”.

Rajmund zakochał się, ale potem rozmyślał. Ja także rozmyślałam. Wstydziliśmy się do tego przed sobą przyznać. Ale potem pobraliśmy się i myślę, że dobrze się stało. To był rok 1948. Nie mieliśmy nic, bo nasi rodzice stracili wszystko w czasie wojny i po wojnie – mówiła.

Jadwiga Kaczyńska najlepiej znała odpowiedź na pytanie dlaczego Jarosław Kaczyński pozostał bezdzietnym kawalerem.

Rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje, a ja już teraz robię to razem z nim. On nie jest jedynym starym kawalerem w rodzinie. Dziadek Janek i dziadek Stasiek też się nie ożenili. Kiedyś bardzo chciałam, żeby założył rodzinę, ciągle śniły mi się suknie ślubne. Miałam nawet wrażenie, że była taka pani… Ale nie pewna posłanka, o której pisały media, tylko pani muzykolog. Prawda była zupełnie inna, niż opisywała to prasa – mówiła – polityka nie znosi rywalek – wytłumaczyła.

Co o tym myślicie?

Hit dnia! Jarosław Kaczyński podczas obrad sejmu dał prawdziwe show! Było o sądownictwie, a on czytał… Ale mu wesoło!

Wyszedł na jaw prywatny koszmar Jarosława Kaczyńskiego. Tak SKRZYWDZIŁ go ojciec

Jarosław Kaczyński jest ciężko chory, niestety lekarze nie mają dla niego dobrych wiadomości

Zgadzasz się z opinią specjalistów na temat Jarosława Kaczyńskiego?Komentarzy: 2


Gość | 3 grudnia 2017, 13:59

Byla w ciazy- proste.


Gość | 2 grudnia 2017, 16:23

Może warto przeczytać wcześniej co się napisało zanim puści się to w eter? Pani Jastrzębska? Kupy się to nie trzyma… Cytuje pani samą panią Jadwigę Kaczyńską, która mówi iż pobrali się z mężem w roku 1948. Wcześniej pisze pani, że rodzice Jarosława i Lecha poznali się na balu sylwestrowym w roku 1948… Co jest ewidentną bzdurą skoro co innego powiedziała sama pani Jadwiga i jak wynika z daty urodzenia braci Kaczyńskich – 18 czerwca 1949 więc jakim cudem rodzice ich mieliby się POZNAĆ niespełna 6 miesięcy wcześniej? Wstyd ten tekst!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×