NewsyEmocjonujący mecz Polska-Niemcy na EURO 2016. Jaki wynik?

Emocjonujący mecz Polska-Niemcy na EURO 2016. Jaki wynik?

Reprezentacja Polski podczas meczu z Portugalią pojawi się w białych strojach
Milena Majek
16.06.2016 22:50

EURO 2016 trwa w najlepsze. Polscy kibice po raz kolejny przeżywali wielkie emocje. Tym razem związane były one z meczem przeciwko reprezentacji Niemiec. Na Stade de France wybiegliśmy w najsilniejszym na ten moment składzie. W miejscu kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego pojawił się Łukasz Fabiański.

Polacy nie mogli znaleźć recepty na świetnie dysponowanych Niemców. Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu naszej reprezentacji. Szczególnie świetnie w obronie spisywał się Michał Pazdan. Bez wątpienia formacją, która nie radziła sobie dziś najlepiej był atak. Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik niejako się pogubili, a i brakowało im precyzji. Druga połowa nie przyniosła poprawy gry Polaków. Niemcy także nie mogli sobie dać rady z Polską obroną. Obrońcy świetnie dogadywali się z bramkarzem i nie było powodu do niepokoju. Końcówka spotkania była zdominowana przez Niemców. Ostatnie dwie minuty to wojna nerwów. Kibice z pewnością przeżywali niesamowite emocje. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Już czekamy na zbliżające się spotkanie z Ukrainą. Mecz zostanie rozegrany w najbliższy wtorek na stadionie w Marsylii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Przemysław Tytoń, Grzegorz Krychowiak i Wojtek Szczęsny w strojach Vistuli przygotowanych dla piłkarzy polskiej reprezentacji specjalnie na EURO 2016 (fot. Instagram)
Marka Vistula zaprojektowała stroje dla reprezentacji Polski na EURO 2016 (fot. Instagram)