Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Koszmarna wpadka rzeczniczki Donalda Trumpa. Pomyliła Baracka Obamę z…

Donald Trump o przemówieniu Melanii Trump


Wpadka rzeczniczki Donalda Trumpa

W Stanach Zjednoczonych trwa właśnie kampania prezydencka. Już niedługo dowiemy się, kto zostanie następcą Baracka Obamy. Poważnym kandydatem wydaje się być Donald Trump. Wciąż wokół tego polityka wybuchają kontrowersje. Niektóre z nich dotyczą żony Trumpa.

Zobacz: Przemówienie Melanii Trump wywołało ferment. Zarzucają jej plagiat. Donald Trump stanowczo komentuje

Tymczasem okazuje się, że kolejną wpadkę zaliczyła rzeczniczka Donalda Trumpa. Podczas jednego z wywiadów telewizyjnych wyznała, że to Barack Obama i Hilary Clinton są współzałożycielami tak zwanego Państwa Islamskiego. W dodatku zdaniem Katriny Pierson, to urzędujący prezydent wysłał amerykańskie wojsko do Afganistanu.

Proszę pamiętać, że do tego czasu w ogóle nie było nas w Afganistanie. To Barack Obama wkroczył do Afganistanu, tworząc kolejny problem. To była wojna Obamy – mówiła

Jak wiemy, wojska do Afganistanu zostały wysłane w 2001 roku przez George’a Busha. Co więcej, Obama, który w fotelu prezydenta zasiadł w 2009 roku, kilka lat później zdecydował o powrocie żołnierzy do Stanów Zjednoczonych. Jak myślicie, czy ta wpadka może mieć wpływ na ostateczny wynik wyborów w USA?

Zobacz: Michelle Obama na konwencji Demokratów błysnęła w niebieskiej sukience. Czy zainspirowała Melanię Trump, by ubrać się podobnie?

Katrin Pierson, rzeczniczka Donalda Trumpa

Katrin Pierson, rzeczniczka Donalda Trumpa

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Wpadka rzeczniczki Donalda Trumpa (fot. ONS)

Czy Donald Trump zostanie prezydentem USA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×