Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego! Przedmiot, który pojawił się na aukcji WOŚP to prawdziwy rarytas!

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem w 2017 roku


Co Robert Lewandowski oddał na WOŚP 2018?

14 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, od 26 lat organizowany co roku przez fundację Jurka Owsiaka. Tysiące wolontariuszy w całej Polsce zbierało pieniądze do słynnych puszek, które były symboliczną opłatą za charakterystyczne, czerwone serduszka, zagrano setki koncertów i zorganizowano wiele aukcji, na których fantami były naprawdę fantastyczne przedmioty. Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na najbardziej potrzebujących, nie mogło więc zabraknąć wkładu od polskich gwiazd, które uwielbiają pomagać i robią to regularnie.

Na aukcjach WOŚP pojawiły się suknie ślubne, wycieczki ze znanymi i lubianymi, kolacje, kursy gotowania, piłki z podpisami reprezentacji i… Robert Lewandowski w skali 1:1 zbudowany z 70 tysięcy klocków Lego. Nie, wzrok was nie myli. Lewy przekazał na aukcję tę wyjątkową statuetkę samego siebie, stworzoną z wielką pieczołowitością i w pocie czoła. Dla fanów to prawdziwy rarytas i gratka. Bo który z fanatyków piłki nożnej nie chciałby mieć własnego Lewandowskiego w pokoju? Nic więc dziwnego, że w bardzo krótkim czasie kwota za figurkę skoczyła do 10 tysięcy złotych i wciąż rośnie!

Fani byli zachwyceni tym pomysłem:

  • Wielki człowiek, wielkie serce.
  • Perfect! Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
  • Robert, dorzuć koszulkę z autografem, będzie git.
  • Liczy się każdy gest.

Ktoś z was skusi się na próbę wylicytowania klockowego Lewego?

To nie tak miało być! Anna Lewandowska liczyła, że Robert wygra plebiscyt na Sportowca Roku. Cała w emocjach skomentowała wyniki konkursu

Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy: Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Katarzyna Zielińska, Maciej Zakościelny, Edyta Herbuś , Katarzyna Cichopek

Tak Edyta Pazura świętowała 30 urodziny! Na hucznej imprezie nie mogło zabraknąć jej sławnych, pięknych przyjaciółek: Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej, Violi Piekut i Agnieszki Hyży

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 2


Elka | 14 stycznia 2018, 22:06

No i super. Każdy oddaje to co chce. A znajać fejm lewego to i tak pójdzie za dużą cenę. ja licytowałam obóz u Ani może wtedy będe miała motywację żeby wziąc się za siebie, jakaś dietę zacząć stosowac do tego iqacai i wrócić do formy sprzed lat.


Gość | 14 stycznia 2018, 16:21

Finał jeszcze się nie skończył a wy piszecie w czasie przeszłym. Poza tym takie coś może wylicytować jakaś firma nikt normalny nie postawi sobie jakiejś budowli z klocków w domu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×