Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Ciężarna Katarzyna Zielińska rozpętała awanturę w internecie! Tak ostro jeszcze nie było!

Kasia Zielińska w drugiej ciąży


Wojna na profilu Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska bardzo często bywa na salonach, pozuje z brzuszkiem na ściankach, prezentuje piękne ciążowe kreacje, nie rezygnuje nawet z jazdy na rowerze. Ostatnio wylała się na nią fala hejtu. Fanki zarzuciły jej, że nie powinna jeździć na rowerze w stanie błogosławionym i że „zajmuje się głównie sobą”. Ten zarzut skłonił Zielińską do obszernej odpowiedzi:

Dlaczego w Polsce utarło się, że kobieta w stanie błogosławionym to najlepiej, jakby nie wychodziła z domu. Boże, dziewczyny, nie dajmy się. Te które znają ten stan, wiedzą że to stan totalnego odjazdu. Oczywiście jeśli wszystko jest ok i ciąża przebiega normalnie, bez żadnych niespodzianek. Stan kosmicznego szczęścia pozwala nam wtedy przenosić góry. Kobiety, róbmy wtedy to, na co mamy ochotę i siłę. Mamy ochotę spać to śpijmy. Mamy ochotę tańczyć to tańczmy. Mamy ochotę zjeść tabliczkę czekolady to ją zjedzmy. Mamy ochotę założyć błyszczące buty i iść do pracy to zróbmy to. Wszystko jest dla nas tylko w odpowiednich dawkach i pod kontrolą specjalistów. Nieczęsto zdarza się taki stan w życiu, więc korzystajmy z tego. I pamiętajmy, że jesteśmy wtedy pod totalną ochroną. Jesteśmy piękne! A nasi panowie niech nas noszą na rękach. I właśnie tego nam życzę – napisała Katarzyna Zielińska.

Rozpętała się prawdziwa wojna! 

Pani z tymi wypowiedziami to trochę przesadza : większość kobiet w ciąży pracuje, prowadzi dom, robi zakupy , sprząta i prawie do samego porodu! Robienie z tego pokazu dla mediów i wypisywanie starych prawd przysługuje pseudo -gwiazdeczkom, aby miały zajęcie, więcej polubień i takich tam innych głupot

Tak na marginesie to Pani Zielińska najwiecej czasu spędza zajmując się sobą!!! Brawo! Podziwiam, mając małe dziecko, męża itd tyle czasu wygospodarować dla siebie – piszą fanki w komentarzach.

Katarzyna Zielińska ponownie nie mogła przemilczeć takich zarzutów i odpisała:

Gratuluję tak odważnego wpisu. Nigdy do nikogo bym sobie na takie słowa nie pozwoliła. Owszem, uwielbiam Instagram, cenie sobie w nim to, że można zachęcać kobiety do odwagi, do tego, że pomimo wspaniałych rodzin, dzieci, mogą rozwijać siebie i swoje pasje. Że nie muszą bać się marzeń. A jeśli chodzi o moje życie rodzinne to z całym szacunkiem droga Pani, proszę nie wysuwać pochopnych wniosków, gdyż obraża pani zarówno moich najbliższych jak i moją osobę. Życzę dobrej nocy i życzę więcej odwagi w tworzeni pozytywnego wokół pani świata. Głowa do góry. Da Pani radę – napisała aktorka.

Co myślicie o tej przemiłej konwersacji?

Ciężarne Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska pokazały brzuszki! Jednak większą furorę zrobiły kozaki Zielińskiej!

 

Katarzyna Zielińska na rowerze

Katarzyna Zielińska na rowerze

Katarzyna Zielińska - Flesz Fashion Night 2017

Katarzyna Zielińska – Flesz Fashion Night 2017

Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?Komentarzy: 1


Gość | 4 października 2017, 13:59

Zielińska tak jak Lewandowska robi wszystko aby o niej pisano Wszędzie się wepcha rozpychajac Tak jak Lewa Obie mają świra na swoim punkcie a fanką Zielińskiej dobrze napisała Teraz w dzisiejszych czasach to celebrytki są bez honoru bo traca sławę i zainteresowanie swoją osobą to pchają się do reklam pozuje do nagich zdjęć reklamują wszystko co im wpadnie w ręce Są zadufani w sobie TYLKO KASA DLA NICH SIE LICZY WSTYD PAZERNIAKI


Dodaj komentarz
×