Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Wojciech Szczęsny już szykuje się do roli ojca? Podpatruje Roberta Lewandowskiego! „Pójdziemy na ciepłą herbatkę” [WIDEO]Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski gawędzą z dziećmi przed meczem z Koreą Południową

Rodzicem trzeba się urodzić – są ludzie, którzy mają do tego naturalne predyspozycje i ci, którzy dzieci mieć nie powinni. Robert Lewandowski dla swojej córki puściłby z dymem cały świat, co wielokrotnie zaznaczała zakochana w mężu Anna Lewandowska, ale Wojciech Szczęsny wszystko ma jeszcze przed sobą. Plotki o ciąży Mariny Łuczenko plączą się po Internecie z zatrważającą częstotliwością, a ostatnio przyłapano ją nawet na zakrywaniu lekko zaokrąglonego brzuszka. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli rozważać, czy Szczęsny będzie dobrym rodzicem. Werdykt? Zapadł po meczu z Koreą Południową, gdy do sieci trafił rozczulający filmik z Lewym i Szczęsnym.

Panowie stali w holu stadionu przed wyjściem na boisko, tradycyjnie, w towarzystwie dzieci. Na filmiku doskonale widać i słychać, że mają z maluchami świetny kontakt:

Dzień dobry. Jak masz na imię? Tadzio! Cześć Tadziu! Wszystko dobrze? – dopytywał swojego towarzysza Lewandowski

Tuż za nim Szczęsny prowadził rozczulającą dyskusję z towarzyszącą mu dziewczynką. Serce rośnie!

Zimo będzie trochę. Jak to się skończy to biegniemy na ciepłą herbatkę. Razem będziemy sobie herbatę pili – zapewnił małą kompankę

Komentarze fanów są jednoznaczne. Wszyscy twierdzą, że Wojciech będzie świetnym ojcem. W zupełności się z nimi zgadzamy! Taki kontakt z dzieckiem może mieć tylko urodzony rodzic. Prawda, że to słodkie?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostawili konkurencję daleko w tyle. Tak zmysłowej świątecznej sesji zdjęciowej nie miał nikt!

Oniemieliśmy. Aż trudno uwierzyć ile zarobił Robert Lewandowski tylko w ciągu roku. To więcej niż Gortat i Szczęsny razem wzięci!

„Gala” wystrzeliła świąteczną torepdę! Wojciech Szczęsny sugestywnie trzyma Marinę za brzuszek w anielskiej sesji! Czy chcą nam coś przekazać?

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×