Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Księżna Kate i książę William z dziećmi już DZIŚ przylatują do Polski! Wiemy dokładnie gdzie będzie można ich spotkać!

William i Kate z dziećmi George i Charlotte


Kate i William w Polsce – co dokładnie zobaczą?

Księżna Kate i Książę William w Polsce wylądują już 17 lipca! Najpierw celem ich wizyty będzie stolica naszego kraju – Warszawa.

Plan wizyty w Warszawie

Para książęca wraz z dziećmi przybędzie do Warszawy w poniedziałek wczesnym popołudniem, William i Kate zostaną podjęci przez parę prezydencką Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Dudę w Pałacu Prezydenckim.

Około godziny 15.15 zaplanowano spacer po Krakowskim Przedmieściu. Obie pary – książęca i prezydencka – udadzą się potem do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie spotkają się z weteranami.

Tak wygląda zaproszenie na spotkanie z księżną Kate w Warszawie! Dostali je nieliczni!

 

Brytyjska para książęca weźmie też udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire. Natomiast o godzinie 19.00 odbędzie się wystawne przyjęcie w Łazienkach Królewskich w Starej Oranżerii, wydane na 600 osób przez Ambasadora Wielkiej Brytanii z okazji urodzin królowej Elżbiety II. Podczas przyjęcia Książę William wygłosi przemówienie, którym zakończy swój pierwszy dzień pobytu w Polsce.

W Warszawie William i Kate wraz z dziećmi zamieszkają w Belwederze.

Księżna Kate i książę William z dziećmi zatrzymają się w Polsce w… willi prezydenta! Wnętrza ociekają luksusem [GALERIA]

 

 

Drugi dzień wizyty w Polsce spędzą w Gdańsku. Wizyta zakończy się w środę prywatnym spotkaniem w Belwederze z parą prezydencką. Następnie Kate i William udadzą się do Berlina.

Lech Wałęsa spotka się z Kate i Williamem! „Wiem, o czym będę rozmawiał”. Zdradził szczegóły

Cieszymy się, że to właśnie Polska, Warszawa, Gdańsk, a później Berlin, są tymi dwoma kierunkami europejskiej wizyty pary książęcej Cambridge w Europie, że wybór padł właśnie na te dwa państwa – podkreślił minister. Szczerski uważa, że będzie to wizyta, która pokaże Polskę po raz kolejny na arenie międzynarodowej. – Po udanej wizycie prezydenta Donalda Trumpa mamy drugie duże wydarzenie medialne w lipcu. Polska pokaże się przy okazji tej wizyty światu, bo wiadomo, że zainteresowanie wizytą pary książęcej Cambridge jest ogromne, więc obrazki z Polski znowu obiegną cały świat – mówił minister gabinetu prezydenta dla TVn24.

Będziecie śledzić wizytę Kate i Williama w Polsce?

To z nią księżna Kate spotka się w Polsce! A mówiło się o Małgorzacie Kożuchowskiej…

Program pobyty brytyjskiej pary książęcej w punktach

Poniedziałek, 17 lipca:

  • powitanie w Pałacu Prezydenckim i spacer po Krakowskim Przedmieściu
  • wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego
  • spotkanie z młodymi przedsiębiorcami w Warsaw Spire
  • udział w przyjęciu w Łazienkach Królewskich.

Wtorek, 18 lipca:

  • wizyta w byłym obozie koncentracyjnym Stutthof,
  • spotkanie w ECS z Lechem Wałęsą
  • złożenie wieńca pod pomnikiem Poległym Stoczniowców

Środa, 19 lipca

  • spotkanie w Belwederze z parą prezydencką
William i Kate z dziećmi George i Charlotte

William i Kate z dziećmi George i Charlotte

książę william księżna kate wakacje 2016 francja

książę William księżna Kate przylatują do Polski

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 5


Wanda | 17 lipca 2017, 18:12

Zycze milego pobytu w Moim ukochanym Kraju jakim jest Polska! Ja I Harry zostajemy w Anglii do dnia slubu ktory odbendzie sie 24 grdnia 2017 pozdrawiam Wanda Polska


Hanna | 16 lipca 2017, 23:57

PiS niech się nie podnieca wizytami, tylko zacznie szanować demokracje. A Duda jest nikim, jest jedynie marionetka Kaczyńskiego, który wprowadza do Polski dyktaturę. Powoli ale skutecznie. Aż strach myśleć jaki los nam te gnoje zgotują.


Gość | 16 lipca 2017, 22:05

a dlaczego nie spotkaja się z tym prawdziwym bohaterem jarosławem kaczynskim ??? tym co 13 grudnia spał do południa….buahahahahah


Gość | 16 lipca 2017, 22:04

NIE NA PRÓŻNO SIĘ SPOTYKAJĄ Z LECHEM WAŁĘSĄ… WIDZĄ ,ŻE TO BOHATER SOLIDARNOŚCI ,KTÓRY ZROBIŁ TAK WIELE DLA POLSKI I EUROPY.


Gość | 16 lipca 2017, 22:01

No i co z tego ,że obrazki obiegły cały świat po wizycie Trump’a, jak tylko w Polsce się z tego faktu cieszono …W światowych mediach , skomentowały. że Trump przyjechał tu , bo jest taki sam kontrowersyjny rząd w Polsce jak i wprowadził Trump… A w Welkiej Brytani też czytaja wiadomości i oglądaja telewizję i doskonale wiedzą co się dzieje w Polsce, że wróciliśmy do komuny


Dodaj komentarz
×