Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Wielkie zmiany w życiu Rafała Jonkisza. O Misterze Polski będzie jeszcze głośniej

Rafał Jonkisz w jury konkursu Miss Supranational 2015


Rafał Jonkisz przeprowadza się do Warszawy

Rafał Jonkisz pod koniec listopada został Misterem Polski i jego życie odwróciło się do góry nogami. Młody model nie mógł jednak pozwolić sobie spocząć na laurach, ponieważ już w maju czeka do matura. W ubiegłą sobotę wraz ze swoją partnerką Eweliną Grossman bawił się na studniówce.

Zobacz: Tak Rafał Jonkisz i Ewelina Grossman bawili się na studniówce! [dużo zdjęć]

Rafał Jonkisz podjął kolejną ważną decyzję w swoim życiu. Mister Polski przeprowadza się do Warszawy. Do tej pory mieszkał w Rzeszowie. Jako Mister Polski spadło na niego wiele zawodowych zobowiązań, dlatego łatwiej mu będzie spełniać je będąc na miejscu czyli w stolicyProsi fanów o pomoc z znalezieniu mieszkania: 

POSTANOWIONE !  PRZEPROWADZAM SIĘ DO WAWY ! W ZWIĄZKU Z TYM POSZUKUJĘ MIESZKANIA ! MOŻE KTOŚ POMOŻE MI COŚ ZNALEŹĆ(…) Wszystko stawiam na jedną kartę, pakuję się i kierunek Warszawa. Zgadałem się z kolegą, który też przeprowadza się do stolicy, więc poszukujemy mieszkania do wynajęcia od 27.01, czyli praktycznie od zaraz. Interesuje nas centrum, 3 pokoje i w miarę przyzwoite warunki.

Dodaje również, że jest bezproblemowym lokatorem:

Bardzo chciałbym już mieć etap poszukiwania mieszkania za sobą i zająć się pracą i nowymi projektami. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie imprezuję, dbam o porządek, nie mam innych nałogów 🙂 Jednym słowem – najemca prawie idealny 🙂

Chcielibyście mieć takiego współlokatora?

Rafal Jonkisz przeprowadza się do Warszawy

Rafal Jonkisz przeprowadza się do Warszawy

Rafał Jonkisz wystąpi w Tańcu z gwiazdami 5

Rafał Jonkisz przeprowadza się do Warszawy

bez nazwy

Czy Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz zrobi karierę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×