Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Oto ciążowe zachcianki Weroniki Rosati! Jedna z nich jest bardzo niebezpieczna dla dziecka

Weronika Rosati zachcianki w ciąży


Weronika Rosati w ciąży je surowe ryby

Weronika Rosati jeszcze w tym roku spełni swoje marzenie o macierzyństwie i zostanie mamą. Aktorka spodziewa się dziecka, którego ojcem jest lekarz Robert Śmigielski. Od kiedy jako pierwsi napisaliśmy o ciąży gwiazdy, paparazzi nie odstępują jej na krok. Dzięki najnowszym zdjęciom poznaliśmy kolejne (po warzywach i owocach) ciążowe zachcianki gwiazdy serialu Diagnoza.

Weronika podczas jednej z ostatnich wizyty w modnej restauracji z japońską kuchnią zajadała się sushi. Nie jest tajemnicą, że podstawą azjatyckiego przysmaku są surowe ryby, których spożywanie odradzane jest w przypadku kobiet oczekujących na poród.

Lekarze od lat apelują do przyszłych mam o wyłączenie z diety na czas ciąży surowego miesiąca, serów pleśniowych, tatara, szynki parmeńskiej, owoców morza czy właśnie surowych ryb:

Drobnoustroje w żywności prowadzą do toksoplazmozy lub zakażenia salmonellą lub listeriozą – zwraca uwagę Super Express.

Na szczęście modna knajpa, w której paparazzi spotkali Weronikę, ma w swojej ofercie kilkanaście rodzajów sushi bez surowych ryb. Znając ostrożność Rosati z najlepszej dla dziecka opcji.

Ciężarna Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy! Mamy zdjęcia

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Weronika Rosati i jej zachcianki w ciąży

Robert Śmigielski i Weronika Rosati razem w kinie

Robert Śmigielski i Weronika Rosati

Jesteś fanem Weroniki Rosati?Komentarzy: 2


Gość | 14 sierpnia 2017, 09:39

bezsensowny news – dla niewtajemniczonych – sushi nie musi być wyłącznie z surowych ryb! Mi jak byłam w ciąży też się zachciało sushi – i je zjadłam z pieczonymi rybami, warzywami i omletem – więc można bez surowych ryb!


Gość | 13 sierpnia 2017, 15:14

Leniwa jest ,bo moglaby sobie usmazyc ryby w domu a nie bedac w ciazy jadac jakies surowe ryby pelnych bakterii.


Dodaj komentarz
×