Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Margaret bardzo szczerze o Dniu Zakochanych. Jak spędzi tegoroczne walentynki? [WIDEO]Jak Margaret spędzi Walentynki 2018?

Lada dzień walentynki. Z tej okazji zapytaliśmy Margaret o jej plany na 14 lutego. Jak zamierza spędzić Dzień Zakochanych? Okazuje się, że póki co, gwiazda skupia się na przygotowaniach do kolejnego występu na Melodifestivalen. Przypomnijmy, że Polka po brawurowym występie w półfinale awansowała do etapu dogrywki, wtedy też dowiemy się, czy jej szanse na reprezentowanie Szwecji na Eurowizji 2018 są wciąż realne.

No, coś tam bym zrobiła miłego w te Walentynki. Na razie mamy ten Melodiefestivalen więc jakby walentynki na razie wykreśliłam z kalendarza, jeszcze o nich nie myślę, ale coś bym porobiła – wyznała Margaret w rozmowie z naszą reporterką.

Choć Margaret na razie nie myśli o walentynkach, przyznaje, że na pewno znajdzie jakiś pomysł na uczczenie tego wyjątkowego dnia:

O nie, ja nienawidzę jak ktoś mi każe coś robić, ja sobie poradzę.

Cała rozmowa poniżej:

Margaret powaliła Szwedów na kolana! Swoim show podczas preselekcji do Eurowizji wykosiła prawie całą konkurencję! [WIDEO]

Dlaczego Margaret reprezentuje Szwecję na Eurowizji 2018?

Margaret wreszcie wystrzeliła zaskakujące słowa prawdy! Przyznała się czy jest lesbijką! Co za odwaga!

Czy Margaret powinna reprezentować Szwecję na Eurowizji?Komentarzy: 1


BOOCLICK.PL | 12 lutego 2018, 14:05

NA WALENTYNKI najlepszy prezent to książka 🙂 https://www.booclick.pl/prezenty-walentynkowe-efektem-wow/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×