Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

W którym miesiącu ciąży jest Beyonce? Zagraniczne media ujawniły termin porodu

Beyonce termin porody który miesiąc


Beyonce w drugiej ciąży – termin porodu

Chyba nikt dzisiaj nie mówi o niczym innym niż ciąża Beyonce. Zza oceanu płyną już nowe newsy, doniesienia i rozmowy z „osobami z bliskiego otoczenia”. Jedna z takich osób podzieliła się swoją wiedzą w temacie drugiej ciąży Beyonce z Hollywood Life.

W poznaliśmy odpowiedź na pytanie o to, w którym miesiącu ciąży jest Beyonce? Z informacji znajomych wynika, że to już czwarty miesiąc. Termin porodu gwiazda ma wyznaczony na czerwiec 2017 roku.

Beyonce i Jay Z mieli swoje kłopoty małżeńskie na przestrzeni ostatnich miesięcy, ale oboje się kochają i bardzo chcieli z nich wyjść. Pamiętali jak się czuli kiedy na świecie pojawiła Blue Ivy, a ponieważ oboje są tradycjonalistami jeśli chodzi o podejście do rodziny, było dla nich oczywiste, że rodzina powinna być większa, Jay Z bardzo na nią naciskał, bardzo mu zależało. Próbowali bardzo długo i ona była już naprawdę załamana, ale wtedy spróbowali in vitro i od razu się udało, to już czternasty tydzień! 

Podobno para rozgląda się za większym domem, odpowiednim dla dużej gromadki. Oglądali już willę spadkobierczyni szefa Formuły 1, Berniego Ecclestone’a, za uwaga – 200 milionów dolarów, ale oboje są tak podekscytowani, że pieniądze nie będą stanowić żadnego problemu.

My jesteśmy podekscytowani, Wy jesteście podekscytowani, Hollywood jest podekscytowane, generalnie wszyscy są podekscytowani i na pewno będziemy Was informować, co w życiu ciężarnej Beyonce piszczy. Zostańcie z nami.

Zobacz: Zdjęcie Beyonce w ciąży bije rekordy popularności na Instagramie, ale fani zauważyli coś już znacznie wcześniej

Druga ciąża Beyonce dzięki metodzie in vitro?

Druga ciąża Beyonce dzięki metodzie in vitro?

Beyonce i Blue Ivy na imprezie MTV Music Awards 2016. Gwiazda jest w drugiej ciąży dzięki in vitro?

Beyonce i Blue Ivy na imprezie MTV Music Awards 2016. Gwiazda jest w drugiej ciąży dzięki in vitro?

Anna Lewandowska vs Beyonce: Czyja ciąża bardziej cię interesuje?Komentarzy: 1


Gość | 2 lutego 2017, 17:35

ANKA LEWANDOWSKA PEWNIE ZŁA,ŻE ŻE TERAZ TO WSZYSCY GADAJĄ O BI A NIE O NIEJ


Dodaj komentarz
×